fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 28 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Wezwali straż bo nie mieli kluczy? „Geniusze” z Dworcowej to bracia. Dziś usłyszeli zarzuty [WIDEO]

Wiadomości Wezwali straż bo nie mieli kluczy? "Geniusze" z Dworcowej to bracia. Dziś...

To u nich rodzinne! Bracia Przemysław P. (29 l.) i Krystian P. (31 l.) z Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie) to najprawdziwsi nieudacznicy! Nie potrafili nawet wyjść z domu po flaszkę, bo zatrzasnęli się w mieszkaniu. Ślusarz nie chciał do nich przyjechać, więc wezwali straż pożarną, a ta policję. Bracia zapomnieli, że obaj są poszukiwani!

Braterska popijawa w mieszkaniu przy ulicy Dworcowej w Olsztynie szybko zamieniła się w użalanie nad losem. Za każdym kieliszkiem unoszonym do ust, życie wydawało się obu braciom coraz podlejsze. Co najgorsze, nawet wódka im się kończyła.
Kiedy Przemysław P. zobaczył dno butelki, zrobił się już całkiem markotny. Krystian P. zaczął go pocieszać, jak tylko mógł. Nagle go olśniło!
– Przecież mam w kurtce trzy dychy. Pobiegnę po flaszkę – wykrzyknął Krystian P. do brata i aż podskoczył z radości.
Podbiegł do drzwi.Wyciągnął rękę do klamki… i zamarł ze zdziwienia. W drzwiach nie było żadnej klamki!
– Drzwi się zatrzasnęły, co robić? – zaalarmował zrozpaczonym głosem kompana.
Pechowcy uradzili, żeby wezwać ślusarza. Pijani nie potrafili jednak dogadać się z żadnym, do którego dzwonił. Tym bardziej, że w niedzielę trudno o taką usługę.
Przemysław P. poczuł się, jak zwierzę zamknięte w klatce. Nerwowym krokiem chodził koło okien. Nagle przystanął… Teraz on doznał olśnienia!
– Wzywamy strażaków! Powiemy, że gaz się ulatnia! Otworzą, a my kupimy wódkę – zaproponował
Nieudacznicy, jak postanowili, tak zrobili. Po kilkunastu minutach zaroiło się od wszystkich służb. Przyjechała i straż pożarna i pogotowie ratunkowe i policja. I faktycznie po kilku minutach drzwi były stanęły otworem, a w nich policjanci!
Pijani olsztyniacy nie trafili jednak do sklepu monopolowego, a na policyjny dołek. W poniedziałek Przemysław P. został przewieziony do zakładu karnego odsiedzieć zaległe dwa miesiące więzienia za rozbój, o których zapomniał. Krystian P., poszukiwany przez prokuraturę do zeznań w sprawie brata wykręcił się mandatem 500 złotych za bezpodstawne wezwanie służb do wymyślonego wycieku gazu.

 

Więcej:

Wezwali straż pożarną bo zgubili klucze. Zadzwonili na 112, że ulatnia się gaz w bloku [FOTO]

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

11
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x