fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

W biały dzień palił marihuanę na ul. Dworcowej. W domu hodował 7 krzaków nielegalnej rośliny [WIDEO]

Policjanci wydziału interwencyjnego zainteresowali się 25-latkiem, który siedział w zaparkowanym aucie z którego wnętrza unosiły się kłęby dymu. Okazało się, że mężczyzna palił marihuanę. W schowku samochodu mundurowi znaleźli blisko gram nielegalnej suszu roślinnego.

Do sprawy natychmiast włączyli się policyjni wywiadowcy, którzy na terenie posesji należącej do 25-latka ujawnili plantację nielegalnej rośliny i zabezpieczyli 7 krzewów uprawianych w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. Karanemu już za podobne przestępstwo 25-latkowi mogą teraz grozić nawet trzy lata więzienia.

Wczoraj (27.02) po godzinie 14:00 funkcjonariusze z Wydziału Interwencyjnego i sztabu Policji KMP w Olsztynie zauważyli zaparkowany przy ul. Dworcowej w Olsztynie osobowy pojazd z którego wnętrza wydostawały się kłęby dymu. Policjanci postanowili wylegitymować 25-latka, który od samego początku wydawał się bardzo nerwowy. Po dokładnym zbadaniu sytuacji okazało się, że 25-latek miał coś do ukrycia. W schowku swojego pojazdu młody mężczyzna miał ukryty zwitek w którym znajdował się susz rośliny, której posiadanie jest zabronione.

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie marihuany i uprawę konopi. W jego domu funkcjonariusze znaleźli dwa krzewy konopi i marihuanę z wcześniejszej uprawy. 25-latek przyznał się do winy. Odpowie za uprawę konopi i posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że 25-latek pod koniec 2018 roku był zatrzymywany przez policję również w związku z posiadaniem marihuany i uprawą konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli wówczas 18 krzaków nielegalnej rośliny oraz 1 kilogram suszu.

Policyjne czynności zakończyły się zatrzymaniem i osadzeniem w policyjnym areszcie 25-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaleziony przy mężczyźnie nielegalny susz roślinny, 7 krzewów konopi indyjskich a także sprzęt wykorzystywany do uprawy narkotyków. 25-latek ponownie stanie przed sądem i po raz kolejny będzie musiał wytłumaczyć się z niezgodnego z prawem zachowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

ŹródłoKMP Olsztyn

4 KOMENTARZE

  1. ale ładnie urządzony box, szkoda chłopaka, kiedy w końcu skończy się piętnowanie młodych ludzi a zacznie się polityka walki z wszechobecnym i bardziej szkodliwym dla zdrowia i społeczeństwa, alkoholizmem? co?

    22

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...