Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

W biały dzień palił marihuanę na ul. Dworcowej. W domu hodował 7 krzaków nielegalnej rośliny [WIDEO]

reklama

Policjanci wydziału interwencyjnego zainteresowali się 25-latkiem, który siedział w zaparkowanym aucie z którego wnętrza unosiły się kłęby dymu. Okazało się, że mężczyzna palił marihuanę. W schowku samochodu mundurowi znaleźli blisko gram nielegalnej suszu roślinnego.

Do sprawy natychmiast włączyli się policyjni wywiadowcy, którzy na terenie posesji należącej do 25-latka ujawnili plantację nielegalnej rośliny i zabezpieczyli 7 krzewów uprawianych w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. Karanemu już za podobne przestępstwo 25-latkowi mogą teraz grozić nawet trzy lata więzienia.

reklama

Wczoraj (27.02) po godzinie 14:00 funkcjonariusze z Wydziału Interwencyjnego i sztabu Policji KMP w Olsztynie zauważyli zaparkowany przy ul. Dworcowej w Olsztynie osobowy pojazd z którego wnętrza wydostawały się kłęby dymu. Policjanci postanowili wylegitymować 25-latka, który od samego początku wydawał się bardzo nerwowy. Po dokładnym zbadaniu sytuacji okazało się, że 25-latek miał coś do ukrycia. W schowku swojego pojazdu młody mężczyzna miał ukryty zwitek w którym znajdował się susz rośliny, której posiadanie jest zabronione.

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie marihuany i uprawę konopi. W jego domu funkcjonariusze znaleźli dwa krzewy konopi i marihuanę z wcześniejszej uprawy. 25-latek przyznał się do winy. Odpowie za uprawę konopi i posiadanie niedozwolonych środków odurzających. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że 25-latek pod koniec 2018 roku był zatrzymywany przez policję również w związku z posiadaniem marihuany i uprawą konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli wówczas 18 krzaków nielegalnej rośliny oraz 1 kilogram suszu.

Policyjne czynności zakończyły się zatrzymaniem i osadzeniem w policyjnym areszcie 25-latka. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaleziony przy mężczyźnie nielegalny susz roślinny, 7 krzewów konopi indyjskich a także sprzęt wykorzystywany do uprawy narkotyków. 25-latek ponownie stanie przed sądem i po raz kolejny będzie musiał wytłumaczyć się z niezgodnego z prawem zachowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00TRZY RAZY „TARTAK”Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

4 KOMENTARZE

  1. ale ładnie urządzony box, szkoda chłopaka, kiedy w końcu skończy się piętnowanie młodych ludzi a zacznie się polityka walki z wszechobecnym i bardziej szkodliwym dla zdrowia i społeczeństwa, alkoholizmem? co?

    22

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X