-0 C
Olsztyn
piątek, 27 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Ul. Leśna w Olsztynie zaśmiecona? Mistrz świata ma na to pomysł

WiadomościUl. Leśna w Olsztynie zaśmiecona? Mistrz świata ma na to pomysł

Marcin Konieczny jest kilkukrotnym mistrzem Polski w triathlonie w swojej kategorii wiekowej. Do tych sukcesów doszedł tytuł mistrza świata Ironman 2017 na Hawajach, które zdobył w kategorii wiekowej 45-49 lat.

reklama

Pan Marcin jest aktywny nie tylko w sporcie, ale również w internecie. Wystarczy wpisać jego nazwisko w Google.

Tym razem jako zapalony sportowiec organizuje społeczne sprzątanie ul. Leśnej w Olsztynie. Zaprasza wszystkich chętnych by pomóc:

reklama

Wiem, że czasami są takie treningi, że opakowanie po np. koncentracie (…) ciąży tak, ze trzeba je wywalić. Ja jednak zawsze po nie wracam. Nie wszyscy tak robią. Byłem tego świadkiem biegając w niedzielę po ul. Leśnej. A idzie wiosna.
Dlatego wspólnie z Mariusz Wujek oraz URWISami zapraszamy chętnych rowerzystów, biegaczy, rolkarzy, spacerowiczów do wyczyszczenia poboczy tej jakże kultowej dla nas wszystkich ulicy.
działamy tak:
1. Spotykamy się w niedzielę (3.03) o 12 przy sklepie Żabka (blisko tabliczki z 4km) i dzielimy na dwójki, z których każda z osób będzie odpowiedzialna za lewą lub prawą stronę jezdni.
2. Wspólnie z Mariuszem rozwieziemy chętnych na odcinki (celujemy w 16 osób) czyli każdy miałby po 500 metrów do wyczyszczenia.
3. Każdy dostaje worek na śmieci (sponsorem worków będzie Klub Sportowy Niemaniemogę) a na koniec ja zjadę i wszystkie worki pozbieram do bagażnika

reklama

Zobacz również:

Kierowca MPK prawie potrącił mistrza świata podczas treningu? Dotarliśmy do nagrania z autobusu

Autobus komunikacji miejskiej prawie potrącił mistrza świata. Sportowiec wylądował w rowie

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne