14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Ul. Leśna w Olsztynie zaśmiecona? Mistrz świata ma na to pomysł

Strona główna Wiadomości Ul. Leśna w Olsztynie zaśmiecona? Mistrz świata ma na to pomysł
reklama

Marcin Konieczny jest kilkukrotnym mistrzem Polski w triathlonie w swojej kategorii wiekowej. Do tych sukcesów doszedł tytuł mistrza świata Ironman 2017 na Hawajach, które zdobył w kategorii wiekowej 45-49 lat.

Pan Marcin jest aktywny nie tylko w sporcie, ale również w internecie. Wystarczy wpisać jego nazwisko w Google.

reklama

Tym razem jako zapalony sportowiec organizuje społeczne sprzątanie ul. Leśnej w Olsztynie. Zaprasza wszystkich chętnych by pomóc:

Wiem, że czasami są takie treningi, że opakowanie po np. koncentracie (…) ciąży tak, ze trzeba je wywalić. Ja jednak zawsze po nie wracam. Nie wszyscy tak robią. Byłem tego świadkiem biegając w niedzielę po ul. Leśnej. A idzie wiosna.
Dlatego wspólnie z Mariusz Wujek oraz URWISami zapraszamy chętnych rowerzystów, biegaczy, rolkarzy, spacerowiczów do wyczyszczenia poboczy tej jakże kultowej dla nas wszystkich ulicy.
działamy tak:
1. Spotykamy się w niedzielę (3.03) o 12 przy sklepie Żabka (blisko tabliczki z 4km) i dzielimy na dwójki, z których każda z osób będzie odpowiedzialna za lewą lub prawą stronę jezdni.
2. Wspólnie z Mariuszem rozwieziemy chętnych na odcinki (celujemy w 16 osób) czyli każdy miałby po 500 metrów do wyczyszczenia.
3. Każdy dostaje worek na śmieci (sponsorem worków będzie Klub Sportowy Niemaniemogę) a na koniec ja zjadę i wszystkie worki pozbieram do bagażnika

Zobacz również:

Kierowca MPK prawie potrącił mistrza świata podczas treningu? Dotarliśmy do nagrania z autobusu

Autobus komunikacji miejskiej prawie potrącił mistrza świata. Sportowiec wylądował w rowie

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma