fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Doskonały wynik olsztyńskiej WOŚP

OlsztynDoskonały wynik olsztyńskiej WOŚP

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wyjątkowy – tak w ogromnym skrócie można określić tegoroczny finał WOŚP w stolicy Warmii i Mazur. Przede wszystkim dlatego, że impreza trwała dwa dni. Jako że niedziela, 13 stycznia była dniem wolnym od handlu, Wielkoorkistrowe dźwięki w galeriach handlowych popłynęły już dzień wcześniej. Również w sobotę WOŚP zagościł na scenie Olsztyńskiego Teatru Lalek.

reklama

Atrakcji nie zabrakło także w dniu ogólnopolskiego finału. Olsztyńskie areny sportowe, m.in. Aquasfera i Urania, poza tym Ukiel, Skanda, Stare Miasto, parking przed Carrefourem – to tylko część miejsc, w których można było się doskonale bawić i wesprzeć charytatywną akcję.

Przez dwa dni niemal pół tysiąca wolontariuszy zachęcało olsztynian do wrzucania pieniędzy do puszek. Nie zabrakło licytacji internetowych, a także przy okazji imprez.

reklama

Z dotychczasowych rachunków wynika, że tylko w ciągu dwóch dni finału w Olsztynie udało się zebrać niemal pół miliona złotych. Czy uda się pobić ubiegłoroczny rekord – prawie 504 tysiące złotych – o tym dowiemy się za kilka tygodni po oficjalnym rozliczeniu zbiórki.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama