Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
piątek, 22 Listopad, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Co? Gdzie? Kiedy?

listopad, 2019

22LIS19:00Celtbash - 5-te Urodziny w Galerii SowaGaleria Sowa, ulica Zamkowa 2

Zarzut zabójstwa dla 39-latki

reklama

Nawet dożywocie grozi kobiecie podejrzanej o zabicie swojego 64-letniego znajomego. Mężczyznę znaleziono z kilkoma ranami kłutymi w okolicy klatki piersiowej. 

Wczesnym rankiem w miniony czwartek giżyccy policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w mieście przy ul. Daszyńskiego odnaleziono nieżyjącego mężczyznę.

Kiedy policjanci weszli do mieszkania, na podłodze leżał 64–letni mężczyzna, który miał kilka ran kłutych w okolicy klatki piersiowej. Policyjny technik kryminalistyki z Giżycka oraz funkcjonariusze Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz narzędzie zbrodni – nóż. Mężczyzna mieszkał sam, a o jego śmierci poinformowali policję sąsiedzi – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

reklama

W toku śledztwa funkcjonariusze ustalili, że osoba podejrzana o tę zbrodnię już przebywa w policyjnym areszcie w giżyckiej komendzie. Znajoma 64-latka, jeszcze przed odnalezieniem ciała mężczyzny, została zatrzymana do wytrzeźwienia.

Podejrzana o zabójstwo została przesłuchana – dowody wskazują, że zadała kilka ciosów nożem. 39–latka usłyszała już zarzut zabójstwa. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Giżycku zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt.

39–letnia kobieta jest dobrze znana policji, m.in. prowadzone były wobec niej sprawy za znieważenie funkcjonariuszy, zakłócenie spokoju i porządku, uszkodzenia ciała. Teraz kobiecie grozi nawet dożywocie, a na pewno nie mniej niż 8 lat więzienia.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

JASAMtozrobię! Olsztyński market budowlany w niezwykły sposób chce dotrzeć do klientów

Sieć marketów budowlanych JASAM wychodzi z szalenie ciekawą inicjatywą i uruchamia swój kanał na YouTube! Debiutancki cykl "JASAMtozrobię", skupia się wokół pomocy instruktażowej przy...

RABATOL.PL

X