13 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zarzut zabójstwa dla 39-latki

GiżyckoZarzut zabójstwa dla 39-latki

Nawet dożywocie grozi kobiecie podejrzanej o zabicie swojego 64-letniego znajomego. Mężczyznę znaleziono z kilkoma ranami kłutymi w okolicy klatki piersiowej. 

reklama

Wczesnym rankiem w miniony czwartek giżyccy policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań w mieście przy ul. Daszyńskiego odnaleziono nieżyjącego mężczyznę.

Kiedy policjanci weszli do mieszkania, na podłodze leżał 64–letni mężczyzna, który miał kilka ran kłutych w okolicy klatki piersiowej. Policyjny technik kryminalistyki z Giżycka oraz funkcjonariusze Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Olsztynie zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz narzędzie zbrodni – nóż. Mężczyzna mieszkał sam, a o jego śmierci poinformowali policję sąsiedzi – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

reklama

W toku śledztwa funkcjonariusze ustalili, że osoba podejrzana o tę zbrodnię już przebywa w policyjnym areszcie w giżyckiej komendzie. Znajoma 64-latka, jeszcze przed odnalezieniem ciała mężczyzny, została zatrzymana do wytrzeźwienia.

Ukrywał się przez 5 lat! Olsztyńska policja znalazła go w luksusowym osiedlu w Warszawie

Podejrzana o zabójstwo została przesłuchana – dowody wskazują, że zadała kilka ciosów nożem. 39–latka usłyszała już zarzut zabójstwa. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Giżycku zastosował wobec kobiety tymczasowy areszt.

reklama

39–letnia kobieta jest dobrze znana policji, m.in. prowadzone były wobec niej sprawy za znieważenie funkcjonariuszy, zakłócenie spokoju i porządku, uszkodzenia ciała. Teraz kobiecie grozi nawet dożywocie, a na pewno nie mniej niż 8 lat więzienia.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Kajakarz wpadł do rzeki. Dostał mandat, bo był pijany
Kiedy złość przesłania zdrowy rozsądek. 35-latek wezwał policję po kłótni z sąsiadką