reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Krzysztof Hołowczyc śmiga na skuterze wodnym za 150 tysięcy

OlsztynKrzysztof Hołowczyc śmiga na skuterze wodnym za 150 tysięcy

Taką maszyną Krzysztof Hołowczyc przemierza mazurskie jeziora szukając adrenaliny!

Krzysztof Hołowczyc, jeden z najbardziej znanych polskich rajdowców, wciąż poszukuje adrenaliny – tym razem jednak nie za kierownicą samochodu rajdowego, a na wodzie. Po nieudanym starcie w tegorocznym Rajdzie Baja Poland, gdzie awaria silnika zmusiła go do wycofania się z rywalizacji, „Hołek” postanowił rozładować swoją energię, oddając się nowej pasji – szaleństwom na skuterze wodnym.

reklama

Skuterem po jeziorze Drwęckim

Rajdowiec, na Jeziorze Drwęckim w Ostródzie, pokazał, że sportowe emocje mogą być równie intensywne na wodzie. Hołowczyc pływał na nowoczesnym skuterze wodnym marki Belassi. Ta ekskluzywna maszyna, wykonana z lekkiego karbonu i wyposażona w 300-konny silnik, z pewnością pozwala na wrażenia porównywalne do tych z torów wyścigowych.

Jak sprawdził „Fakt”, skuter wodny, którym śmiga Hołowczyc, nie jest tani – ceny zaczynają się od 150 tysięcy złotych. To sprzęt z najwyższej półki, uznawany za jeden z najbardziej ekskluzywnych skuterów na świecie. Nic więc dziwnego, że rajdowiec nie kryje radości, przemierzając mazurskie jezioro i ciesząc się każdą chwilą na wodzie.

reklama

Chociaż „Hołek” nadal bierze udział w rajdach terenowych i ściga się, pasja do ekstremalnych wrażeń towarzyszy mu także poza trasą. Skuter Belassi okazał się idealnym sposobem na dostarczenie mu kolejnej dawki adrenaliny.

Sukcesy Krzysztofa Hołowczyca

Krzysztof Hołowczyc, urodził się 4 czerwca 1962 r. w Olsztynie i tutaj też mieszka z żoną Danutą i trzema córkami – Karoliną, Alicją i Antoniną. Jest wielokrotnym mistrzem Polski i Europy w rajdach. Jednym z najważniejszych osiągnięć w karierze Hołowczyca jest udział w legendarnym Rajdzie Dakar. W tym najtrudniejszym na świecie rajdzie terenowym startował wielokrotnie. W 2015 roku zajął trzecie miejsce, co było jego największym sukcesem w tym wymagającym wyścigu. Działa także charytatywnie, a jego Fundacja „Krzysztof Hołowczyc – Kierowca Bezpieczny” propaguje bezpieczną jazdę i wspiera różne inicjatywy społeczne.

źródło: fakt.pl

Tym żyje Olsztyn

reklama
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

TOP 4 kierunki na wakacje z dziećmi. Który będzie najlepszy dla Twojej rodziny? 

Doświadczeni doradcy z salonu Wakacje.pl Olsztyn Kościuszki pomogą wybrać ofertę, która spełni wasze oczekiwania. Eksperci uwzględniają wiek dzieci, budżet, standard hotelu, długość transferu oraz dostępne udogodnienia.

Jak nauczyć się rysować od podstaw – poradnik dla dorosłych początkujących

Nie potrzeba do tego drogiego sprzętu ani wyjątkowych predyspozycji – wystarczy chęć nauki i odrobina cierpliwości.

WPI 90 dla producentów – izolat białka serwatkowego do napojów i odżywek

WPI 90 to izolat białka serwatkowego dla producentów napojów, odżywek i żywności funkcjonalnej.

Muzyka, woda i zieleń. Darmowy, letni festiwal w Augustowie już wkrótce

Od 6 do 9 sierpnia Augustów zamienia się w festiwalowe miasto z koncertami m.in. Organka, IGO, Błażeja Króla, Ani Rusowicz czy zespołu Łąki Łan.

Jak wybrać urządzenia kosmetyczne do nowego gabinetu?

Na co zwrócić uwagę wyposażając gabinet kosmetyczny?

Mieszkania deweloperskie, które spełniają oczekiwania współczesnych klientów

Które mieszkania w pełni odpowiadają na potrzeby klientów?

Kosmetyczna opaska do włosów: sekrety wyboru i stosowania

Jak wybrać opaskę kosmetyczną do włosów? Poznaj rodzaje opasek na głowę, ich zastosowanie w gabinecie i wskazówki przed zakupem hurtowym.

Jaki rower elektryczny kupić? 10 rzeczy, które warto sprawdzić przed podjęciem decyzji

Wybór odpowiedniego roweru nie powinien opierać się wyłącznie na cenie, wyglądzie i deklarowanym zasięgu.

Komu pasuje sukienka w kolorze butelkowej zieleni?

Ten intrygujący odcień, przywodzący na myśl królewski szmaragd lub tajemniczy las o zachodzie słońca, doskonale wpisuje się w różnorodne trendy.
reklama
reklama