18 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Policja zamknęła stację Orlen na al. Sikorskiego. Wszyscy obawiali się najgorszego

OlsztynPolicja zamknęła stację Orlen na al. Sikorskiego. Wszyscy obawiali się najgorszego

We wtorkowy wieczór, 9 lipca, doszło do groźnego incydentu na stacji paliw Orlen przy alei Sikorskiego w Olsztynie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o rozszczelnieniu butli z gazem w samochodzie osobowym. Sytuacja miała miejsce tuż po godzinie 21.

reklama

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano dwa zastępy straży pożarnej oraz samochód operacyjny. Jak wynika ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu, rozszczelnieniu uległa butla z gazem w samochodzie osobowym z powiatu wołomińskiego. Aby zapewnić bezpieczeństwo, strażacy wyznaczyli około 20-metrową strefę bezpieczeństwa i przystąpili do zabezpieczenia uszkodzonej instalacji LPG.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. W samochodzie podróżowały dwie osoby, które bezpiecznie opuściły pojazd. Strażacy sprawnie opanowali sytuację, a dzięki szybkim i profesjonalnym działaniom, udało się uniknąć poważniejszych konsekwencji.

reklama

Wyciek gazu na stacji paliw to sytuacja, która wymaga natychmiastowego działania i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki profesjonalizmowi strażaków, zagrożenie zostało szybko zażegnane, a stacja paliw mogła wrócić do normalnego funkcjonowania.

źródło: olsztyn.com.pl, fot. Michał Jasionowicz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
...
10 lipca 2024 15:13

Jadą, jada wsiuny w swoich zdezelowanych gratach. Dresiarska hołota i pisowscy wyborcy.

Polecane