15 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Zawody lekkoatletyczne w Olsztynie. Wystąpią międzynarodowe gwiazdy

OlsztynZawody lekkoatletyczne w Olsztynie. Wystąpią międzynarodowe gwiazdy

1 września na stadionie w Kortowie odbędzie się IV Międzynarodowy Memoriał Zbigniewa Ludwichowskiego. To wydarzenie sportowe w tym roku zyskało szczególną rangę, wchodząc do prestiżowego World Athletics Continental Tour w kategorii Bronze. Jest to coroczna seria niezależnych zawodów lekkoatletycznych uznawanych przez World Athletics (dawniej IAAF), stanowiąca drugi, po Diamentowej Lidze, poziom międzynarodowych jednodniowych zawodów.

reklama

Wyjątkowa okazja na spotkanie z gwiazdami

To wyjątkowa okazja, aby na żywo zobaczyć występy Natalii Kaczmarek, czołowych polskich lekkoatletów oraz światowej klasy zawodników. Na zawodach pojawią się sportowcy z USA, Jamajki, Kanady, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Czech, Grecji, Hiszpanii oraz Szwecji. Do Olsztyna przyjedzie 120 zawodników z całego świata, co sprawia, że wydarzenie będzie miało niezwykle międzynarodowy charakter.

reklama

Strefa aktywności i spotkania z gwiazdami

Oprócz emocjonującej rywalizacji sportowej, na bocznych boiskach powstanie strefa aktywności z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. W tej strefie będzie można spotkać m.in. Joannę Jóźwik oraz Marcina Lewandowskiego, którzy będą dostępni dla fanów i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez TVP Sport, co umożliwi śledzenie zmagań lekkoatletów także tym, którzy nie będą mogli być obecni na stadionie.

World Athletics Continental Tour w kategorii Bronze to nie tylko szansa na zobaczenie najwyższej klasy zawodników w akcji, ale także możliwość spędzenia czasu w strefie aktywności z rodziną i przyjaciółmi. Zapraszamy wszystkich miłośników lekkoatletyki do Olsztyna na to wyjątkowe sportowe wydarzenie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane