fbpx
19 C
Olsztyn
czwartek, 13 maja, 2021
reklama

Sprawniejszy wyjazd z parkingu Galerii warmińskiej

reklama

Dzięki „inteligentnym szlabanom” parkowanie w Galerii Warmińskiej jest jeszcze prostsze niż dotąd: jeśli mamy opłacony bilet parkingowy w kasie parkingowej, to przy wyjeździe szlabany same się otworzą. Wszystko dzięki systemowi odczytu tablic rejestracyjnych. 

Łatwiejszy i szybszy wyjazd z parkingu w Galerii Warmińskiej jest możliwy dzięki zainstalowaniu w tym miejscu systemu odczytu tablic rejestracyjnych. System polega na tym, że gdy wjeżdżamy na parking system odczytuje naszą tablicę rejestracyjną i dane z niej umieszcza na bilecie parkingowym. Gdy wyjeżdżamy z Galerii Warmińskiej ten sam system ponownie odczytuje nasze tablice i jeśli mamy opłacony parking, szlabany przy wyjeździe same się podnoszą. „Dzięki temu systemowi nasi klienci oszczędzają czas, nie muszą wkładać biletu parkingowego do odczytania, nie czekają na otwarcie szlabanu tylko zwyczajnie jadą w swoja stronę” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że tego rodzaju udogodnienia ma tylko kilka galerii handlowych w kraju. „To bezpieczne i innowacyjne rozwiązanie, mamy nadzieję, że przypadnie ono do gustu naszym odwiedzającym” – dodaje Tur.
Galeria Warmińska jest największym centrum handlowym w regionie. Wiele markowych butików wyłącznie tu ma swoje sklepy w tej części kraju.

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama