13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024

Zorientuj się na Orient! Nowy salon masażu w Olsztynie

Kiedy obolały organizm woła o pomoc, masaż orientalny jest tym, co ukołysze go niczym nadmorska fala, uwalniając od bólu, zmartwień i stresu. Prawdziwa uczta dla ciała i duszy, poezja dotyku, sekret wewnętrznej harmonii. To wszystko czeka na Ciebie w nowo otwartym salonie masażu orientalnego Shaanti Olsztyn przy ul. Stawigudzkiej 8c/lok. D.

Shaanti znaczy spokój

W codziennym pędzie wielu z nas daje się pochłonąć niepokojom i stresom, coraz bardziej oddalając się od stanu kojącej równowagi i zdrowia. Z myślą o takich osobach powstał Shaanti – salon masażu, w którym każdy może przywrócić sobie harmonię ducha i ciała. Nie bez przyczyny miejsce to nosi nazwę Shaanti, czyli spokój. Spokój zapewni Ci tu największy wybór zabiegów ajurwedyjskich i orientalnych, a doświadczenie spotęgują: kojąca muzyka, relaksujące aromaty i nastrojowy, wyciszający klimat. Takiego miejsca nie ma nigdzie indziej w Olsztynie.

Naturalnie i na bogato – oferta salonu Shaanti

Im bliżej jesteś natury, tym bliżej jesteś siebie. Właśnie dlatego w salonie Shaanti wykorzystuje się tylko naturalne olejki i proszki ziołowe, które
podobnie jak muzyka i aromaty, są dopasowywane do indywidualnych
potrzeb klienta. Wśród oferowanych przez salon zabiegów znajdziesz m.in.:

  • Ratnaabhyanga, czyli masaż kamieniami półszlachetnymi z użyciem oryginalnych kamieni sprowadzanych prosto z Indii. Co ważne, kamienie te nie mają nic wspólnego z często spotykanym masażem czarnymi kamieniami bazaltowymi.

  • Udvartana, czyli uwielbiany przez kobiety masaż proszkami ziołowymi. Zabieg ten pozwala naturalnie zadbać o ciało – bez używania urządzeń elektrycznych i ingerencji w ciało. Udvartana pozwala skutecznie pozbyć się cellulitu, wygładzić nierówności, oczyścić z toksyn, a także zapewnić doskonałe nawilżenie i regenerację. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu!

  • Shirodhara – masaż punktu pomiędzy brwiami i czoła za pomocą ciepłego strumienia oleju ze starannie dobranych ziół odżywiających i wzmacniających strukturę włosów. Po zabiegu umysł staje się rozjaśniony, a myślenie efektywne. Wyjątkowo ekskluzywny i jeden z najważniejszych stosowanych zabiegów w Ajurwedzie.

Shaanti oferuje również:

  • „dotyk miękką łapą zadowolonego kota”, czyli hawajski masaż lomi lomi o silnie odprężających właściwościach,

  • wspaniałe połączenie akupresury z pasywną jogą i refleksologią, czyli masaż tajski,

  • cudowne odprężanie dźwiękiem, czyli masaż z użyciem mis tybetańskich,

  • relaksujące rolowanie, czyli głęboko relaksujący masaż bambusami,

  • klasyczne masaże całego ciała i grzbietu.

Dodatkowym atutem salonu Shaanti jest możliwość skorzystania tu z atrakcyjnych zniżek, jakie zapewnia Olsztyńska VIP Karta: 30% na 1,5h zabiegu Ratnaabhyanga oraz 25% na 1h masażu Udvartana.

Więcej informacji na temat nowo otwartego salonu masażu znajdziesz na jego fanpage’u: www.facebook.com/ShaantiOlsztyn/. Zapraszamy!

Zorientuj się na Orient! Nowy salon masażu w Olsztynie Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości

Zorientuj się na Orient! Nowy salon masażu w Olsztynie Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości