20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Salon wystawowy foteli masujących Rest Lords w Olsztynie – tu znajdziesz swój idealny fotel

Materiał zewnętrznySalon wystawowy foteli masujących Rest Lords w Olsztynie – tu znajdziesz swój...

Olsztyn, położony na malowniczych Mazurach, to turystyczne miasto z bogatą historią. Otoczone jeziorami i lasami przyciąga wielu odwiedzających. To właśnie w tym miejscu powstała firma Rest Lords, która jest czołowym dystrybutorem foteli masujących najlepszych, światowych marek. Tutaj także powstał ich pierwszy salon wystawowy. Z naszego artykułu dowiesz się, gdzie znaleźć showroom Rest Lords, oraz dlaczego warto go odwiedzić i wybrać swój własny, idealny fotel.

reklama

Komfort klienta na pierwszym miejscu

Fotele masujące często kojarzą się ze sprzętem umieszczanym w galeriach handlowych, z których możemy skorzystać za niewielką opłatą i przez określony czas. Warto jednak wiedzieć, że fotel masujący można mieć w domu na własność, by doświadczać masażu o każdej porze. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, dobrze jest go przetestować. W trosce o komfort klientów, showroom w Olsztynie – tak samo jak pozostałe dwa salony wystawowe w Warszawie i Wrocławiu – mają kameralny charakter, dalece odbiegający od tego, czego można doświadczyć w centrach handlowych. Po umówieniu wizyty w salonie, doradca jest wyłącznie do Twojej dyspozycji. Możesz przyjść i wypróbować modele z oferty Rest Lords, a doradca odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania, które ich dotyczą. Podpowie także, który fotel masujący wybrać, by dopasować go do Twoich preferencji. Eksperci posiadają fachową wiedzę, którą chętnie się podzielą: wyjaśnią sposoby działania oraz technologie zastosowane w fotelach. W salonie możesz także dopełnić wszystkich formalności związanych z zamówieniem i dostawą.

Salon wystawowy foteli masujących Rest Lords - Olsztyn

Gdzie w Olsztynie można przetestować fotele masujące?

Salon wystawowy foteli masujących Rest Lords znajduje się przy ul. Tarasa Szewczenki 7, lok. 1, na parterze budynku Pasaż Wawel. Doradcy czekają na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a także w soboty od 10:00 do 15:00. To jedyny taki showroom na Warmii i Mazurach, gdzie jest możliwość przetestowania modeli światowych marek: iRest, Fujiiryoki, Bodyfriend i Keyton, a także marki własnej Rest Lords – Massaggio.  Zarezerwuj wizytę już teraz! 

reklama
Salon wystawowy foteli masujących Rest Lords - Olsztyn

Fotel masujący – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Podstawą masażu w fotelu masującym są ramiona masujące. W zależności od modelu fotela oraz jego zaawansowania technologicznego, pracują one w systemie 2D, 3D, 4D, a nawet 5D. Ich ruch odbywa się w różnych sekwencjach, z odpowiednią szybkością, szerokością oraz siłą nacisku na ciało. Warto także wspomnieć o elementach takich jak poduszki powietrzne czy rolki masujące stopy – poduszki pobudzają przepływ krwi i limfy w organizmie, a rolki uwalniają od napięć i bólu. Uzupełnieniem masażu jest funkcja ogrzewania, która wzmocni efekt rozmasowania zmęczonych mięśni i znacząco wpłynie na uprzyjemnienie masażu – zwłaszcza w chłodniejsze dni. Im bardziej zaawansowany fotel, tym więcej funkcji, które wpływają na jakość i komfort masażu. Można tu wymienić np. fotel masujący Bodyfriend Phantom Care, posiadający programy automatyczne, które poprawiają stabilność emocjonalną oraz samopoczucie psychiczne, czy Fujiiryoki JP3000, wykorzystujący udoskonalony algorytm sztucznej inteligencji, dzięki któremu masaż do złudzenia przypomina ten wykonywany ludzką dłonią. 

Fotel masujący jest do Twojej dyspozycji kiedykolwiek chcesz – nie musisz umawiać wizyty u specjalisty.  Może on być także dobrym uzupełnieniem rehabilitacji, jeśli lekarz nie wskaże przeciwwskazań do używania go. Regularny masaż pomaga także walczyć ze stresem i wpływa pozytywnie na samopoczucie. Dzięki masażowi możliwa jest szybsza regeneracja organizmu, poprawa krążenia oraz obniżenie ciśnienia krwi.

Rest Lords to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w wyłącznie w sprzedaży foteli masujących. Doradcy klienta w Rest Lords to pasjonaci z rozległą wiedzą o fotelach masujących. Zaangażowanie w pomoc klientom w wyborze idealnego fotela jest ich priorytetem. Dzięki spersonalizowanemu doradztwu klienci dokonują świadomych, mądrych wyborów, co zapewnia komfort i satysfakcję z zakupu oraz korzystanie z zalet foteli masujących.

reklama

Jeśli zainteresowały Cię fotele masujące – nie czekaj – już dziś umów wizytę i sprawdź możliwości foteli z oferty Rest Lords!

Salon wystawowy foteli masujących Rest Lords - Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia