15 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Nie żyje policjant. Był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego 

OstródaNie żyje policjant. Był Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego 

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęto wiadomość o śmierci nadkomisarza Grzegorza Borysiewicza, Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu. Zmarł w wieku zaledwie 46 lat, poświęcając połowę swojego życia służbie w Polskiej Policji.

reklama

Nadkomisarz Grzegorz Borysiewicz rozpoczął swoją służbę w 2002 roku. Od samego początku był związany z ostródzką jednostką policji, gdzie wypełniał obowiązki w pionie prewencji i kryminalnym. Przez ostatnie dziewięć lat pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu. Był doskonałym fachowcem, wzorowym policjantem oraz życzliwym i pomocnym kolegą.

Jego śmierć pozostawiła w głębokim smutku i żalu nie tylko rodzinę i przyjaciół, ale także kolegów z policji. Wszyscy, którzy mieli okazję z nim pracować, wspominają go jako niezwykle zaangażowanego i oddanego służbie funkcjonariusza, który zawsze służył pomocą i wsparciem.

reklama

Uroczystości pogrzebowe nadkomisarza Grzegorza Borysiewicza odbędą się w czwartek, 13 czerwca 2024 roku o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym Św. Marcina w Ostródzie przy ul. Paderewskiego 1A. Po mszy świętej kondukt żałobny przemieści się na cmentarz komunalny w Ostródzie przy ul. Spokojnej.

źródło: KPP Ostróda

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Polecane