4 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Magdalena Rożczka wspiera kampanię rodzicielstwa zastępczego

OlsztynMagdalena Rożczka wspiera kampanię rodzicielstwa zastępczego

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zwrócił się z apelem, poszukując osób otwartych na stworzenie rodziny zastępczej.

reklama

Różne formy rodzicielstwa zastępczego, jakie mogą zapewnić potencjalni wychowawcy, są integralną częścią systemu wsparcia społecznego w mieście. Olsztyn aktywnie zachęca do wzięcia udziału w programach opieki zastępczej, wspierając tym samym najmniejszych mieszkańców w potrzebie.

Magdalena Rożczka, znana aktorka i prezeska Fundacji “Ukochani”, jest twarzą kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze w Olsztynie. Swoją działalnością oraz zaangażowaniem umacnia świadomość społeczną na temat tego istotnego zagadnienia. Pani Rożczka była obecna na IX Warmińsko-Mazurskiej Konferencji z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, która odbyła się w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

reklama

Po konferencji Prezydent Olsztyna, Robert Szewczyk, wraz z ambasadorką akcji odwiedzili jedną z olsztyńskich rodzin zastępczych, które prowadzą rodzinny dom dziecka, by osobiście wyrazić wdzięczność i docenić ich codzienny wysiłek.

Komunikat zawiera również informacje praktyczne dla osób zainteresowanych staniem się rodzicami zastępczymi. Aby uzyskać szczegółowe dane na temat przyjęcia dziecka pod swoje skrzydła, należy skontaktować się telefonicznie pod numery 797 968 874 lub 504 043 054. Więcej informacji dostępnych jest też na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Olsztynie.

Magdalena Rożczka wspiera kampanię rodzicielstwa zastępczego społeczeństwo Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane