17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Zdrowe zęby na Dzień Dziecka. Alfa Dental i Fundacja Przyszłość dla Dzieci łączą siły

OlsztynZdrowe zęby na Dzień Dziecka. Alfa Dental i Fundacja Przyszłość dla Dzieci...

29 maja w godzinach 10:00-13:00 Klinika Stomatologiczna Alfa Dental w Olsztynie przy ulicy Iwaszkiewicza 22A tętniła życiem, organizując wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Dziecka. Wspólnie z Fundacją Przyszłość dla Dzieci, klinika zorganizowała bezpłatne przeglądy zdrowia jamy ustnej dla podopiecznych fundacji. Akcja, odbywająca się pod hasłem “Zdrowe zęby to przyszłość dzieci”, miała na celu pomoc potrzebującym dzieciom oraz promowanie profilaktyki stomatologicznej wśród najmłodszych.

reklama

Dzieci miały możliwość skorzystania z najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych, a badania przeprowadzili wykwalifikowani specjaliści z Alfa Dental. Przeglądy wykonywali specjaliści stomatologii dziecięcej, lek. dent. Natalia Grygorowicz z pomocą lek. dent. Małgorzaty Pejas, przy asyście Aleksandry Chęcińskiej. W ramach inicjatywy jedno z dzieci zostanie objęte kompleksową opieką stomatologiczną.

Atmosfera wydarzenia była pełna radości i pozytywnych emocji. Dla uczestników przygotowano liczne niespodzianki oraz zabawy, które umilały czas spędzony w klinice. Dzieci opuszczały gabinety stomatologiczne z uśmiechami na twarzach, ciesząc się z otrzymanej opieki i miło spędzonego czasu.

reklama

Organizatorzy, dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz oraz lek. stom. Zdzisław Filkiewicz, wraz z zespołem Alfa Dental, wyrazili swoją radość z możliwości wsparcia dzieci z Fundacji Przyszłość dla Dzieci i podkreślili znaczenie profilaktyki stomatologicznej w młodym wieku. „Zdrowe zęby to inwestycja w przyszłość naszych dzieci,” powiedziała dr Anna Dudzińska-Filkiewicz. „Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój wkład w promowanie zdrowia jamy ustnej wśród najmłodszych.”

Wydarzenie było także doskonałą okazją do podkreślenia znaczenia regularnych przeglądów stomatologicznych i dbałości o zdrowie jamy ustnej od najmłodszych lat. Klinika Alfa Dental i Fundacja Przyszłość dla Dzieci zapowiadają kontynuację takich inicjatyw w przyszłości, podkreślając swoje zaangażowanie w promowanie zdrowia i dobrobytu dzieci.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ala
2 czerwca 2024 22:23

Piękna inicjatywa – szkoda że tak niewielu o niej wiedziało.

Polecane