3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Fundacja “Przyszłość dla Dzieci” organizuje wielką zbiórkę na Warmii i Mazurach

OlsztynFundacja "Przyszłość dla Dzieci" organizuje wielką zbiórkę na Warmii i Mazurach

Fundacja “Przyszłość dla Dzieci” zaprasza do udziału w kolejnej edycji akcji charytatywnej DOBRO ODDAJE 2023, mającej na celu wsparcie dzieci potrzebujących pomocy w naszym regionie – Warmii i Mazurach. Tym razem, organizatorzy pragną zaangażować jeszcze więcej osób, by pomagać jeszcze skuteczniej.

reklama

Wielką radość sprawia fakt, że mieszkańcy Warmii i Mazur są chętni do niesienia pomocy potrzebującym. Obecnie, Fundacja opiekuje się 515 podopiecznymi, których liczba niestety rośnie każdego roku. Właśnie dlatego apelują o Wasze wsparcie, aby wspólnie zawalczyć o zdrowie, sprawność i życie bez bólu tych dzieci.

Akcja DOBRO ODDAJE 2023 rozpoczyna się właśnie teraz. W zbiórce biorą udział przedszkola, szkoły, lokalne firmy, drużyny harcerskie, urzędnicy, wolontariusze i wszyscy, którzy chcą pomóc chorym maluchom. W sumie, dzięki waszej pomocy, udało się zebrać już 424 941 złotych na ratowanie zdrowia i życia małych podopiecznych.

reklama

Wielki finał akcji odbędzie się 3-4 czerwca w Olsztynie, w CRS Ukiel. Będzie kolorowo i aktywnie. Bieg o Złotą Monetę na 5 km, uśmiechy i radość z pomagania poprzez zabawę – tego możemy się spodziewać podczas finału DOBRO ODDAJE 2023. Wiele imprez charytatywnych odbędzie się również w innych miejscowościach na Warmii i Mazurach.

Dołączcie i pomóżcie zaangażować Waszych przyjaciół, rodzinę, znajomych, szkołę, przedszkole czy firmy. Razem możemy pokonać bariery i zmienić życie dzieci, które już na początku swojego życia spotkały przeciwności. Pomaganie przez bieganie, pomaganie przez zbieranie, pomaganie przez zabawę – warto być dobrym!

– Od 20 lat razem w Wami i dzięki Wam wspólnie dajemy siłę dzieciom, które już na początku swojego życia zostały wrzucone na te bardziej strome i trudniejsze ścieżki. Ale razem możemy im te ścieżki prostować, usuwać bariery spod nóg! Bądźcie razem z nami i tej wiosny, finał akcji świętując z początkiem nadchodzącego lata. Pomaganie przez bieganie, pomaganie przez zbieranie! Pomaganie przez zabawę! W tym wszystkim jest ogromna moc! Opłaca się być z nami i z DOBRO  ODDAJE. Opłaca się być dobrym. Lekkość serca gwarantowana – zachęca Jarosław Tokarczyk prezes Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

reklama

Więcej szczegółów na www.przyszloscdladzieci.org.

Zobacz: Czy potrzebne są specjalne sanitariaty dla dzieci?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia