18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Czujność kobiety i szybka reakcja policji uratowały 4-latka błąkającego się po mieście

NidzicaCzujność kobiety i szybka reakcja policji uratowały 4-latka błąkającego się po mieście

Policjanci z Nidzicy zajęli się czteroletnim chłopcem, który samotnie błądził po ulicach miasta. Dziecko zostało zauważone przez przypadkową kobietę, która, zaniepokojona sytuacją, powiadomiła Policję. Mały nie był w stanie podać swojego imienia ani adresu zamieszkania. Dzięki działaniom policjantów chłopiec bezpiecznie dotarł z powrotem do swoich rodziców.

reklama

W niedzielę, 26 maja 2024 roku, około godziny 17:30, dyżurny policji w Nidzicy otrzymał zgłoszenie od przechodnia o dziecku samotnie spacerującym po centrum miasta. Policjanci, którzy odpowiedzieli na wezwanie, rozpoznali chłopca dzięki wcześniejszym kontaktom z rejonem, w którym mieszkał. Udali się pod wskazany adres, gdzie zostali przyjęci przez 37-letnią kobietę, matkę chłopca. Kobieta była trzeźwa, lecz nie była w stanie wyjaśnić, jak doszło do tego, że jej syn znalazł się sam w centrum miasta. Na szczęście, dzięki interwencji policji i zaniepokojonej kobiety, sytuacja zakończyła się bezpiecznym powrotem dziecka do domu. Trwają dalsze wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje do wszystkich rodziców i opiekunów o zwiększenie czujności i troskę o bezpieczeństwo dzieci. Chwila nieuwagi może przynieść tragiczne skutki. Rodzice i opiekuni muszą pamiętać o obowiązku zapewnienia odpowiedniego nadzoru nad dziećmi.

reklama

źródło: KPP Nidzica

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan III Sobieski
27 maja 2024 18:34

Prostytutka nie matka, takie to robią frajerow metoda na dziecko zawsze frajer utrzyma, zaspokoi

Polecane