19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Nowa 11-metrowa ścianka wspinaczkowa w Olsztynie już otwarta!

OlsztynNowa 11-metrowa ścianka wspinaczkowa w Olsztynie już otwarta!

W hali Urania otwarto (25 maja) ściankę wspinaczkową, która wyróżnia się zadaszoną konstrukcją z otwartymi przestrzeniami bocznymi, zapewniającymi dostęp świeżego powietrza. Obiekt został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych wspinaczy, dzięki różnorodnym trasom wspinaczkowym.

reklama

Ścianka ma 11 metrów wysokości i jest wyposażona w ponad 400 uchwytów, co umożliwia liczne konfiguracje tras. Bezpieczeństwo użytkowników zapewnia 7-centymetrowa wykładzina amortyzująca, co jest zgodne z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

reklama

Można się do niej dostać wejściem B1, w pobliżu rolkowiska. Otwarta jest każdego dnia od 8:00 do 20:00. Wspinaczka bez asysty instruktora wymaga obecności partnera, natomiast od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-20:00 dostępny jest instruktor, co jest idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze wspinaczką. W weekendy obiekt jest otwarty od 10:00 do 18:00.

Ceny wstępu wynoszą 10 zł, a dodatkowe opłaty obejmują wypożyczenie uprzęży za 10 zł oraz przyrządu asekuracyjnego z karabinkiem za 5 zł.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane