18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

23-latek z Olsztyna zatrzymany za handel narkotykami

Olsztyn23-latek z Olsztyna zatrzymany za handel narkotykami

Policjanci z wydziału narkotykowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. W jego mieszkaniu znaleziono ponad 140 gramów środków odurzających, w tym 120 gramów marihuany i 20 gramów mefedronu. Ponadto zabezpieczono 16 000 złotych w gotówce, pochodzące z nielegalnej działalności.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową od dłuższego czasu pracowali nad sprawą, która doprowadziła do zatrzymania 23-latka. Skrupulatna praca policjantów zaowocowała odkryciem znacznej ilości narkotyków w mieszkaniu podejrzanego.

Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu przestępstw i złożył wyjaśnienia. Obecnie jest objęty policyjnym dozorem, a grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

W trakcie działań policjanci zatrzymali także dwóch mężczyzn, 18- i 22-latka, którzy byli „klientami” dilera. Przy młodszych zatrzymanych znaleziono od 1,5 do 2 gramów marihuany. Obaj usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem narkotyków.

23-latek z Olsztyna zatrzymany za handel narkotykami Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane