22 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Dramat na drodze. Na miejscu zginęli 39-letni kierowca oraz 58-letni pasażer

NidzicaDramat na drodze. Na miejscu zginęli 39-letni kierowca oraz 58-letni pasażer

Późnym wieczorem w gminie Nidzica doszło do tragicznego wypadku na drodze powiatowej między Wiknem a Napiwodą. Volkswagen Passat, którym podróżowały cztery osoby, zjechał na przeciwny pas ruchu na łuku drogi i uderzył w drzewo na wysokości wsi Pólko. Na miejscu zginęli 39-letni kierowca oraz 58-letni pasażer.

reklama

Dwoje pozostałych pasażerów zostało przewiezionych do szpitali w Działdowie i Olsztynie. Obecnie ich stan jest monitorowany przez lekarzy. Na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy prowadzą dochodzenie w celu wyjaśnienia przyczyn zdarzenia.

Zaledwie kilka dni wcześniej, we wtorek (21 maja), pod Nidzicą doszło do innego tragicznego wypadku na drodze powiatowej między Kownatkami a Gardynami. 18-letni kierowca, jadąc od miejscowości Gardyny w kierunku Kownatek, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w nadjeżdżające auto prowadzone przez 36-letnią kobietę. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, młody mężczyzna zginął na miejscu, a kobieta została przetransportowana do szpitala w Działdowie. Policja prowadzi śledztwo w celu ustalenia wszystkich okoliczności i przyczyn tego wypadku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
syc
25 maja 2024 10:56

Naprawdę szkoda tych drzew.

Polecane