17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Nowy gabinet kosmetyczny w Olsztynie – takiego jeszcze tu nie było!

Strona główna Artykuł sponsorowany Nowy gabinet kosmetyczny w Olsztynie – takiego jeszcze tu nie było!
reklama

Co prawda nie można zatrzymać czasu, można go jednak dobrze wykorzystać. W jaki sposób? Najlepiej tak, by jak najdłużej móc cieszyć się znakomitym samopoczuciem, wysoką samooceną oraz zjawiskową urodą. Od niedawna jest w Olsztynie miejsce, które to umożliwia…

Nowy salon kosmetyczny w Olsztynie!

reklama

Silk Derm to nowy punkt na kosmetycznej mapie Olsztyna, który znajduje się w samym jego sercu, przy ul. Kościuszki 29. Czym wyróżnia się na tle innych salonów? Miejsce to, jako jedno z nielicznych w Polsce, korzysta z żółtego lasera dermatologicznego, który pozwala skutecznie pozbyć się trudnych do usunięcia zmian skórnych, takich jak np. pajączki, kurzajki włókniaki, naczyniaki, itp. Salon specjalizuje się również w walce z trądzikiem, wykorzystując w tym celu najskuteczniejszą terapię na rynku.

To jednak nie wszystkie asy w rękawie nowo otwartego salonu. Oprócz specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych, Silk Derm oferuje również szeroką gamę usług, takich jak: manicure, pedicure, zabiegi na twarz i wiele innych! Przeprowadzają je pełne pasji i uśmiechu ekspertki, które w swojej pracy bazują na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas licznych targów, szkoleń i kongresów kosmetologicznych.

Właścicielka salonu może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w kraju i zagranicą. Salon Silk Derm posiada na wyposażeniu najwyższej jakości produkty i aparaturę, dlatego każda kobieta może poczuć się tutaj jak królowa.

Co ważne, usługi oferowane przez Silk Derm to luksus dostępny na każdą kieszeń. Salon jest objęty programem zniżkowym Olsztyńskiej VIP Karty, dzięki czemu wszyscy jej posiadacze mogą skorzystać z 30% rabatu na zabiegi na twarz oraz laseroterapię. Korzystając z VIP Karty w salonie przy ul. Kościuszki można zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych na wybranych zabiegach!

Zapraszamy do korzystania!

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma