18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Szalony rajd kończy się “skoszeniem” lampy ulicznej

OlsztynSzalony rajd kończy się "skoszeniem" lampy ulicznej

Nadmierna prędkość skończyły się dla jednego z kierowców w Olsztynie zniszczeniem miejskiej infrastruktury. W miniony weekend, na ulicy Sielskiej, doszło do niecodziennego zdarzenia, w którym samochód “wyrwał z korzeniami” lampę oświetleniową. Całe zajście zostało zarejestrowane na kamerze monitoringu.

reklama

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (10/11 maja), kiedy to niezidentyfikowany dotąd kierowca, wjeżdżając z dużą prędkością do Olsztyna – ulicą Sielską, stracił kontrolę nad pojazdem. Na wysokości nowo powstającego parku handlowego przy lotnisku, samochód z dużą prędkością uderzył w lampę oświetleniową.

Siła uderzenia była tak duża, że lampę dosłownie “wyrwano z korzeniami”, a następnie przekoziołkowała ona kilkadziesiąt metrów dalej. Incydent szybko stał się tematem gorących dyskusji w mediach społecznościowych, a miejscowi mieszkańcy wyrażali zaniepokojenie bezpieczeństwem na drogach. Zaczęto szukać sprawcy.

reklama

Pan Damian, nadzorujący prace oświetleniowe na rondzie przy nowo budowanym centrum handlowym na Dajtkach, zgłosił na jednej z grup w mediach społecznościowych, że w weekend doszło do zniszczenia nowej lampy i wezwał do współpracy w celu odnalezienia sprawcy.

źródło: olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane