17 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Mistrzostwa montażu rusztowań w Olsztynie: pokazy, katastrofa i ewakuacja

OlsztynMistrzostwa montażu rusztowań w Olsztynie: pokazy, katastrofa i ewakuacja


W najbliższy piątek, 17 maja, odbędą się w Olsztynie III Mistrzostwa Polski w Bezpiecznym Montażu Rusztowań. Wydarzenie to zaplanowane jest na terenie dawnej chłodni przy ulicy Lubelskiej w Centrum Szkoleń Branżowych W-M ZDZ. Rozpoczęcie mistrzostw nastąpi o godzinie 8:00.

reklama

Podczas mistrzostw, zapowiada Sebastian Kogut z Centrum Szkoleń Branżowych W-M ZDZ w Olsztynie, uczestnicy będą mieli okazję udziału w różnorodnych działaniach, takich jak zawody drużyn monterskich czy pokazy, które mają na celu promocję bezpieczeństwa na wysokościach. Jednym z najbardziej ekscytujących elementów będzie kontrolowana katastrofa rusztowania, która zilustruje realne ryzyko związane z pracami na rusztowaniach oraz znaczenie stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa.

reklama

Jak zapewnia współorganizator wydarzenia Robert Jurkiewicz z Jurgo impreza jest skierowana nie tylko do osób bezpośrednio związanych z branżą budowlaną, takich jak inżynierowie, kierownicy budów czy inspektorzy, ale również do właścicieli firm rusztowaniowych, pracowników oraz wszystkich zainteresowanych. To świetna okazja dla uczestników do zdobycia wiedzy o najnowszych technikach i rozwiązaniach w dziedzinie montażu rusztowań oraz bezpieczeństwa pracy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców zainteresowanych budownictwem, bezpieczeństwem i pracami na wysokościach, aby przyłączyli się do tego edukacyjnego i widowiskowego wydarzenia.

źródło: olsztyn.eska.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia