18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Jak oceniasz pracę urzędników? Olsztyn czeka na twoją opinię

OlsztynJak oceniasz pracę urzędników? Olsztyn czeka na twoją opinię

Badania mające na celu ocenę pracy urzędu miasta były zawsze istotnym elementem interakcji między mieszkańcami a władzami lokalnymi. Urząd Miasta Olsztyna, pozostając wierny tej tradycji, kontynuuje przeprowadzanie corocznych ankiet, dążąc do zbierania opinii osób odwiedzających urzędy. Czas na zgłaszanie uwag upływa z końcem września.

reklama

Ankieta ma sprawdzić warunki obsługi klientów, dostęp do informacji, wiedzę i kompetencje urzędników oraz czas oczekiwania na obsługę. Ewa Tracewicz z Wydziału Organizacji i Kadr Urzędu Miasta wyjaśnia motywy przeprowadzenia ankiety: “Ankieta zweryfikuje opinie mieszkańców na temat pracy urzędu. Opinie będą służyć podniesieniu jakości świadczonych usług i pozwolą nam stale doskonalić jakość pracy.”

Znaczenie badań jest niezaprzeczalne, gdyż, jak czytamy w komunikacie, “Kluczowe jest, by jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie i odpowiadała oczekiwaniom interesantów.”

reklama

Mieszkańcy mają możliwość wyrażenia swojej opinii anonimowo, a informacje, które zostaną uzyskane w wyniku badania, mają posłużyć w opracowaniu nowych strategii poprawiających jakość pracy urzędu. Ankietę można wypełnić zarówno online, jak i w tradycyjnej formie papierowej.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
👽👽👽
10 maja 2024 19:03

C h u j o w o

Za daleko
11 maja 2024 11:58

Bez komentarza a tak serio to czego by człowiek nie próbował załatwiać w urzędzie to kogo by nie zapytał nikt nic nie wie i odsyła do pokoju obok i aby od siebie 🤣pozdro dla urzędu…

Polecane