3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Olsztyński urząd utrzymuje wysoki standard – certyfikat ISO ponownie przyznany

OlsztynOlsztyński urząd utrzymuje wysoki standard – certyfikat ISO ponownie przyznany

Urząd Miasta Olsztyna potwierdził utrzymanie wysokich standardów jakości usług i ponownie zdobył prestiżowe wyróżnienie w postaci certyfikatu zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2015. Certyfikat, nadany przez Urząd Dozoru Technicznego, uznaje zgodność systemu zarządzania jakością z międzynarodowymi standardami.

reklama

Dokument świadczący o doskonałej organizacji pracy w olsztyńskim magistracie nie jest nowością – Urząd Miasta uzyskał go po raz pierwszy w 2002 roku i od tego czasu systematycznie potwierdza jego ważność. Certyfikacja jest aktualizowana corocznie przez audyty oraz co 3 lata przez recertyfikację. Ostatnia taka ocena odbyła się w grudniu 2023 roku. Oznacza to, że Urząd Miasta Olsztyna spełnia wszelkie wymogi normy PN-EN ISO 9001:2015 przez kolejne 3 lata w obszarze „Świadczenia usług publicznych związanych z zadaniami administracji samorządowej”.

Prezydent miasta Olsztyna Piotr Grzymowicz podkreślił, że: „Certyfikat potwierdza skutecznie wdrożony system zarządzania jakością oraz jakość świadczonych usług przez pracowników Urzędu Miasta Olsztyna”.

reklama

Urząd Dozoru Technicznego ma status Jednostki Certyfikującej Systemy Zarządzania Jakością. Kompetencje te zostały przyznane przez Polskie Centrum Akredytacji – instytucję odpowiadającą za nadzór nad tymi działaniami na terenie kraju.

Dla mieszkańców Olsztyna certyfikacja jest znakiem, że zarówno procedury, jak i podejmowane działania w Urzędzie Miasta nie tylko stoją na wysokim poziomie, ale są także ciągle poprawiane, by sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom społecznym.

Olsztyński urząd utrzymuje wysoki standard – certyfikat ISO ponownie przyznany Urząd Miasta Olsztyna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
15 lutego 2024 08:12

Osobiście przyznałbym nie tylko ISO a nawet tytuł Sprawiedliwy wśród Narodów Świata naczelnemu PZPR owcowi z ratusza. To prestiżowe wyróżnienie jest oczywiste i należne . Porównując pensje 20 000 tyś/ mc dla tego wodza z nisko opłacanymi urzędniczkami. I to jest tak zwana sprawiedliwość społeczna.

Arbuz
15 lutego 2024 07:58

Szczególnie “przetargi” są na wysokim poziomie. Nieudolność zarządzania inwestycjami też. Wyciąganie konsekwencji i kar umownych za nieterminową realizację są obce.

Polecane
Ogłoszenia