17 C
Olsztyn
wtorek, 18 czerwca, 2024
reklama

“Nieproszeni” na scenie Starego Miasta już 11 maja!

Olsztyn"Nieproszeni" na scenie Starego Miasta już 11 maja!

Na Rynku Starego Miasta, niedaleko Starego Ratusza, w sobotni wieczór 11 maja o godzinie 21:00, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Spektakl plenerowy pod nazwą “Nieproszeni”. Teatr Fuzja, zaprasza mieszkańców oraz turystów do wspólnego świętowania “pod gołym niebem”.

reklama

Karolina Lewandowska z Miejskiego Ośrodka Kultury entuzjastycznie wypowiada się na temat tego przedstawienia: “W najbliższą sobotę, 11 maja, w niezwykłą podróż zabierze nas Teatr Fuzja podczas spektaklu ‘Nieproszeni'”. Spektakl ma być uniwersalnym świadectwem ludzkich historii. Jak zapewniają organizatorzy, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgromadzona publiczność będzie miała okazję podziwiać sztukę, która porusza tematy bliskie każdemu z nas. “Nieproszeni” to opowieść o ludzkiej egzystencji – zarówno tej historycznej, jak i współczesnej, toczącej się przed naszymi oczami, w naszych domach i na naszych granicach. Historie, które nas dotykają, zostaną odtworzone przez artystów teatralnych, wykorzystujących przestrzeń miejską do promowania kultury i sztuki.

reklama

„Nieproszeni”, plenerowy spektakl Teatru Fuzja
11 maja, godz. 21:00
Stare Miasto (okolice Starego Ratusza)
Wstęp wolny

Szczegóły wydarzenia.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dzień kondora
11 maja 2024 04:10

Przestrzeń miejska do promowania kultury i sztuki. Wyśmienity pomysł i wyśmienicie że Urząd Miasta nie żałuje pieniędzy na takie plenerowe imprezy dla mniej zamożnych mieszkańców Olsztyna.

Polecane