22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Taco Hemingway i gwiazdy polskiej muzyki na jubileuszowym Olsztyn Green Festival

OlsztynTaco Hemingway i gwiazdy polskiej muzyki na jubileuszowym Olsztyn Green Festival

W tym roku Olsztyn Green Festival obchodzi swoje dziesiąte urodziny, a na scenie pojawi się artysta, który sam w sobie jest fenomenem muzycznym – Taco Hemingway. Filip Szcześniak, znany szerzej jako właśnie Taco Hemingway, to postać, która zdefiniowała polską scenę rapową ostatniej dekady. Znany z hitów, które przepełnione są życiowymi obserwacjami i błyskotliwymi rymami, Taco przyciąga na swoje koncerty tłumy fanów. W Olsztynie będzie można usłyszeć zarówno klasyki, jak i najnowsze utwory z jego albumu “1-800-OŚWIECENIE”.

reklama

Olsztyn Green Festival to nie tylko koncerty. To również czas spędzony na plaży nad jeziorem Ukiel, gdzie muzyka łączy się z letnim relaksem. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja z Taco Hemingwayem na czele będzie niezapomnianym przeżyciem, które zapisze się złotymi zgłoskami w historii festiwalu. Wielbiciele Taco, jak i nowi słuchacze, znajdą coś dla siebie w bogatym repertuarze artysty, który doskonale oddaje ducha współczesnej Polski.

Tegoroczny Line-up Olsztyn Green Festival 2024 tworzą: Edyta Bartosiewicz, Daria Zawiałow, Kaśka Sochacka, Kortez, Zalewski, Bartek Królik, Daria ze Śląska, Kim Nowak, Łona x Konieczny x Krupa, Mery Spolsky, Pola Rise, Smolik/Kev Fox, a to jeszcze nie koniec, jak zapowiadają organizatorzy festiwalu, który odbędzie się w weekend 15-17 sierpnia.

reklama

Olsztyn Green Festival to coroczne wydarzenie muzyczne odbywające się w malowniczej lokalizacji nad jeziorem Ukiel w Olsztynie, uznawany jest za jeden z najbardziej klimatycznych festiwali w Polsce. Ponadto znany jest z promowania zrównoważonego rozwoju i ekologicznego stylu życia, łącząc muzykę z edukacją ekologiczną i aktywnościami na świeżym powietrzu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
omg
15 kwietnia 2024 10:26

Kiedy skończy się zamykanie jedynej głównej, publicznej plaży dla prywatnej, komercyjnej imprezy?!?!?

Cleo_Pinda
15 kwietnia 2024 10:37

Niestety nagłośnienie tej imprezy jest zawsze tak dziadowskie, że konieczny jest wyjazd z Olsztyna na te kilka dni. Proponuję dźwiękowcowi, żeby poszedł na jakiś kurs albo nawet obejrzał jakieś filmy na YT. Volume na max i bass na max to każdy dzieciak potrafi.

Polecane