24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Zniszczyli przystanek na ul. Krasickiego. Dwaj mężczyźni zatrzymani przez policję

OlsztynZniszczyli przystanek na ul. Krasickiego. Dwaj mężczyźni zatrzymani przez policję

Policjanci z Olsztyna szybko wyśledzili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o zniszczenie przystanku autobusowego na ul. Krasickiego. Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 kwietnia 2024 roku. Dyżurny komendy miejskiej otrzymał zgłoszenie o wandalach, którzy kopali w szklaną witrynę przystanku. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że witryna jest rozbita, a wewnętrzna podświetlana tablica zniszczona.

reklama

Sprawcy, którzy zostali szybko zidentyfikowani dzięki opisom świadków, nie zdołali uciec daleko. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn w wieku 20 i 28 lat w ciągu kilkunastu minut od zgłoszenia. Po przewiezieniu do komendy wyszło na jaw, że zniszczenie mienia było jednym z mniejszych problemów 28-latka – był on poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione kradzieże.

Zarówno 20, jak i 28-latek usłyszeli zarzuty za wyrządzone szkody, których wartość oszacowano na ponad 5000 złotych. Obaj mężczyźni teraz muszą liczyć się z konsekwencjami swojego niedopuszczalnego zachowania, tym bardziej że dla jednego z nich może to oznaczać możliwość wydłużenia pobytu za kratami.

reklama

Zdarzenie to jest kolejnym przypomnieniem o tym, że wszelkie akty wandalizmu są surowo karane i szybko ścigane przez odpowiednie służby. Policja apeluje również do mieszkańców o czujność i zgłaszanie wszelkich incydentów.

Zniszczyli przystanek na ul. Krasickiego. Dwaj mężczyźni zatrzymani przez policję Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paweł
10 kwietnia 2024 15:47

A może w końcu media podadzą jakie REALNE konsekwencje spotkały takie i podobne odpady społeczne.

fssdf
10 kwietnia 2024 15:57

Najpierw powinni gołymi rękoma sprzątnąć rozbite szkło.

Polecane
Ogłoszenia