18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Poszukiwania 37-letniego mieszkańca Olsztyna trwają. Policja apeluje o pomoc

OlsztynPoszukiwania 37-letniego mieszkańca Olsztyna trwają. Policja apeluje o pomoc

Funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nieustannie prowadzą poszukiwania za 37-letnim Łukaszem Kisielem, mieszkańcem Olsztyna, który nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ostatni raz Kisiel miał kontaktować się z rodziną w sobotę – 3 czerwca 2023 roku.

reklama

Wszystko zaczęło się, kiedy rodzina zgłosiła jego zaginięcie we wtorek, 4 lipca 2023 roku. Na podstawie otrzymanych informacji, olsztyńscy policjanci dowiedzieli się, że 37-latek może przebywać za granicą, konkretnie na terenie Holandii. Zasoby są aktualnie kierowane na ustalenie miejsca pobytu mężczyzny.

Łukasz Kisiel to mężczyzna średniej budowy ciała, o wysokości 176 cm, z ciemnymi, krótkimi włosami i zarostem na twarzy. Znany jest również z niebieskich oczu. Każda informacja na temat jego możliwego miejsca pobytu może być kluczowa dla prowadzonych działań.

reklama

Policja apeluje do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Łukasza Kisiel, czy mają jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do odnalezienia zaginionego mężczyzny, o kontakt. Można skontaktować się osobiście z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112, z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie – 47 73 134 24, lub bezpośrednio z osobą nadzorującą działania poszukiwawcze, dzwoniąc pod numer telefonu 605-549-341.

Policja docenia wszelką pomoc społeczności w tych trudnych czasach i jest wdzięczna za wszelką informację, która może przyczynić się do bezpiecznego powrotu Łukasza do domu.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane