17 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości

IławaPolicjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości

Funkcjonariusze odnaleźli i aresztowali dwóch mężczyzn z powiatu iławskiego, którzy próbowali uniknąć sprawiedliwości. Poszukiwani ukrywali się i nie stawiali się w wyznaczonym czasie w więzieniu. Teraz każdy z nich musi liczyć się z karami nałożonymi przez sąd.

reklama

Pierwszym zatrzymanym był 20-letni mieszkaniec gminy Iława. Funkcjonariuszom podczas prowadzenia czynności służbowych udało się ustalić miejsce jego pobytu, gdzie natychmiast się udali i zatrzymali poszukiwanego przez iławski sąd. Młody mężczyzna, który był wcześniej skazany za posiadanie narkotyków, spędzi teraz w więzieniu najbliższe 30 dni.

Natomiast drugi z ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, 37-latek, został zatrzymany we własnym domu. Policjanci udali się tam niezwłocznie po otrzymaniu zarządzenia o osadzeniu w zakładzie karnym. Mężczyzna za unikanie płacenia alimentów spędzi 90 dni w więzieniu.

reklama

Obaj mężczyźni, mimo wezwań sądu, nie stawiali się do zakładu karnego i próbowali uciec przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz zostali doprowadzeni tam przez funkcjonariuszy i odbęd karę za kratami.

źródło: KPP Iława

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane