22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Na oczach policjantów uderzył w drzewo. Miał 4 promile alkoholu

OlsztynNa oczach policjantów uderzył w drzewo. Miał 4 promile alkoholu

W środę, 3 kwietnia 2024 roku, dzielnicowi z Jonkowa byli świadkami zdarzenia, w którym młody kierowca peugeota, mając w organizmie ponad 4 promile alkoholu, uderzył w przydrożne drzewo. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania, zabezpieczając miejsce zdarzenia i udzielając poszkodowanemu pierwszej pomocy przedmedycznej.

reklama

Za kierownicą pojazdu siedział 24-letni mężczyzna, od którego czuć było silny zapach alkoholu. Przeprowadzone badanie potwierdziło obecność substancji psychoaktywnej w organizmie kierowcy w ilości znacznie przekraczającej dozwolone normy. Młody mieszkaniec powiatu został przewieziony do szpitala.

Pijany kierowca stracił już prawo jazdy, a jego nieodpowiedzialne zachowanie zostanie rozpatrzone przez sąd. Czyn ten stanowi poważne naruszenie przepisów drogowych oraz zagraża bezpieczeństwu innych uczestników ruchu drogowego. Dodatkowo, jak ustalili funkcjonariusze, samochód, którym poruszał się 24-latek, nie należał do niego, co wpłynęło na decyzję o niekonfiskowaniu pojazdu.

reklama

Ten incydent jest przypomnieniem o poważnych konsekwencjach jazdy pod wpływem alkoholu, a także o odpowiedzialności, jaką ponoszą kierowcy za swoje decyzje za kółkiem.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ex Żona Paula Marka
9 kwietnia 2024 19:29

Należy przeprowadzić śledztwo czy mój ex go nie upił, nic nie dosypał, nie wykorzystał a następnie zmusił do jazdy w tym stanie. Kręgi go w takim wieku. Może nawet i ten za stary

Polecane