fbpx
15 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nadmierna prędkość wciąż zagraża bezpieczeństwu na drogach. Policja apeluje o rozsądek

IławaNadmierna prędkość wciąż zagraża bezpieczeństwu na drogach. Policja apeluje o rozsądek

Łamanie przepisów o ograniczeniu szybkości ciągle jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Konsekwencje brawury bywają tragiczne, a lecz jej skala nadal jest alarmująca.

reklama

Apel policji o rozważną jazdę

Policjanci wciąż podkreślają konieczność przestrzegania przepisów ruchu drogowego, szczególnie tych dotyczących dopuszczalnej prędkości. Korzystając z różnych środków masowego przekazu, służby porządkowe podkreślają, że rozważna i przepisowa jazda zapewni nie tylko bezpieczeństwo nam samym, ale też innym uczestnikom ruchu drogowego.

Konsekwencje nadmiernej prędkości

Nieprzestrzeganie ograniczeń szybkości to nie tylko poważne naruszenie przepisów, ale przede wszystkim realne zagrożenie dla życia i zdrowia. Brak wyobraźni u kierujących jest jednym z najbardziej niebezpiecznych czynników na drodze.

reklama

Policjanci wciąż podkreślają, że tylko rozważna jazda oraz przestrzeganie przepisów i zasad ruchu drogowego jest gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników ruchu, a przede wszystkim jest wyrazem poszanowania życia i zdrowia innych.

Bez uprawnień za kółkiem - straciła panowanie nad fordem i uderzyła w drzewo

Podkreślmy – bezpieczeństwo na drodze to nie tylko sprawa jednostki, ale przede wszystkim wspólne dobro. Dlatego zaapelujmy raz jeszcze: jazda zgodna z przepisami to nasza wspólna odpowiedzialność!

reklama

źródło: KPP Iława

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Mandat w wysokości 3 tys. zł i proces sądowy – efekt kontroli na drogach

Bez uprawnień za kółkiem - straciła panowanie nad fordem i uderzyła w drzewo
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji