24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Czołowe zderzenie dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej

DziałdowoCzołowe zderzenie dwóch pojazdów na drodze wojewódzkiej

W sobotni poranek, (06.04.2024 r.), na drodze wojewódzkiej 544 na trasie Działdowo-Iłowo, doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym zderzyły się czołowo dwa pojazdy – Opel Astra i Opel Zafira. W wyniku zdarzenia obaj kierowcy mieli obrażenia ciała i byli hospitalowani.

reklama

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 8:00, kiedy to, z niewyjaśnionych przyczyn, 39-letni kierowca Opla Astry, mieszkaniec powiatu mławskiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w nadjeżdżającego z naprzeciwka Opla Zafirę, za kierownicą, którego siedział 51-letni mężczyzna z gminy Iłowo-Osada. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala w Działdowie.

Testy alkomatem wykazały, że obaj kierujący byli trzeźwi w momencie wypadku, co jeszcze bardziej komplikuje proces ustalania przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe, a policjanci kierowali ruchem, minimalizując utrudnienia dla innych użytkowników drogi.

reklama

Policja z Działdowa prowadzi czynności w tej sprawie, mające na celu dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności wypadku. Dowody rejestracyjne obu pojazdów zostały zatrzymane do czasu wyjaśnienia wszystkich faktów.

źródło: KPP Działdowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia