22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024

FIT AND JUMP już otwarte!

„Fit and Jump” – to nazwa, ale jednocześnie hasło, które mówi wszystko. Fit and Jump to pasja, przedsiębiorczość, zaangażowanie i zamiłowanie do aktywności fizycznej. Zaczęło się od niewielkiego klubu fitness w sercu Łodzi. Dziś kluby istnieją w ponad 150 miejscach w kraju i za granicą, a niebieskie logo jest najbardziej rozpoznawalnym symbolem trampolinowego szaleństwa. Olsztyn nie jest białą plamą na mapie Polski – nasz Fit and Jump został otwarty w dniu 18 marca 2017 r. i znajduje się przy ul. Toruńskej 1A.

W obecnym świecie modne stało się dbanie o swoje zdrowie – racjonalne odżywianie i aktywność fizyczna są nieodzownymi elementami zabieganej codzienności, stanowią bowiem swoistą poduszkę amortyzującą skutki stresującego życia. Z tego powodu też jest ogromne zapotrzebowanie na wszelkiego typu zajęcia sportowo-rekreacyjne. Dlaczego spośród szerokiego wachlarza warto wybrać właśnie trampoliny? Zdaniem osób korzystających z tej formy treningu największą jej zaletą jest duża przyjemność, jaką daje. Trampolina to atrybut dziecka – dzieciństwo kojarzy nam się z beztroską, radością i brakiem problemów, a to automatycznie wywołuje uśmiech na twarzach. Oczywiście równie ważną korzyścią jest intensywne spalanie kalorii, dzięki któremu szybko zauważamy efekty. Jest ono indywidualne dla każdego, w zależności od zaangażowania możemy stracić nawet 800 kcal.

Wartością dodaną tej formy ruchu jest fakt, iż pozwala ona na treningi cardio bez obciążania stawów. Trampoliny i program treningowy zostały stworzone w ten sposób, aby także osoby starsze, otyłe czy kontuzjowane (po konsultacji lekarskiej) mogły uprawiać ten sport.
Aby dopasować się do potrzeb wszystkich chętnych do wzięcia udziału w treningach, zajęcia odbywają się codziennie w godzinach porannych między 8:00 a 9:00 (w zależności od dnia) oraz wieczornych o 19:30, natomiast w soboty o godz. 10:00.

Podczas trwających godzinę zajęć około 40 minut to skoki, pozostała część to ćwiczenia wzmacniające oraz rozciągające ze szczególnym naciskiem kładzionym na najbardziej problematyczne partie, czyli brzuch, uda i pośladki.

Dla odwiedzających nas studentów przygotowane zostały specjalne zniżki zarówno na wejścia indywidualne (-35%), jak i na zakup karnetów (-20%).

Udział w pierwszych zajęciach jest nieodpłatny, proponujemy więc założyć strój sportowy oraz buty z miękką podeszwą i jak najszybciej odwiedzić klub, aby dołączyć do grona entuzjastów trampolin.

FIT AND JUMP już otwarte! Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości