24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Fala włamań w Barczewie. Włamywacze w areszcie, skradzione przedmioty odzyskane

OlsztynFala włamań w Barczewie. Włamywacze w areszcie, skradzione przedmioty odzyskane

Dwóch mężczyzn z Barczewa, w wieku 41 i 32 lat, zostało tymczasowo aresztowanych pod zarzutem włamań i uszkodzenia mienia. Podejrzani w ciągu ostatnich 5 miesięcy okradali mieszkania i uszkadzali samochody na terenie miasta. Mężczyźni wybijali okna, a po wejściu do mieszkania zabierali dosłownie wszystko, co mogli znaleźć, nie gardząc nawet przedmiotami codziennego użytku takimi jak elementy zastawy stołowej.

reklama

Na trop złodziei wpadli kryminalni z Barczewa, którym w ustaleniu tożsamości przestępców pomagali funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. W domu jednego z podejrzanych zabezpieczono część skradzionych dóbr. Przypuszcza się, że może to być jedynie część łupu, a śledztwo w tej sprawie wciąż trwa.

Sprawcy najbliższe miesiące spędzą za kratami, co być może pozwoli na odzyskanie kolejnych skradzionych przedmiotów i dokładne zrekonstruowanie serii przestępstw, których się dopuścili. Policja nie ujawnia szczegółów dotychczasowych ustaleń i zaznacza, że działania w tej sprawie trwają i nie są jeszcze zakończone.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lolo
8 kwietnia 2024 09:57

Git ludzie

Polecane
Ogłoszenia