24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Aleksandra Puławska, internetowa gwiazda startuje do Rady Miasta Olsztyna

OlsztynAleksandra Puławska, internetowa gwiazda startuje do Rady Miasta Olsztyna

Aleksandra Puławska, znana szerzej pod pseudonimem “Pani z Żabki” w mediach społecznościowych, gdzie jej treści cieszą się ogromną popularnością, teraz stawia krok w kierunku polityki lokalnej. Jako właścicielka dobrze prosperującej Żabki w Olsztynie, Puławska już udowodniła, że posiada umiejętności zarządzania i komunikacji z klientami. Kandyduje do rady miasta z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Trzecia Droga Olsztyn w okręgu wyborczym nr 4.

@ateverse11 Proszę o Panstwa głosy- Osiedle Generalow, Pieczoweo, Jaroty, #Olsztyn PUŁAWSKA Aleksandra Kandydat do Rady Miasta Olsztyna w wyborach samorządowych w 2024 r. Nazwa komitetu KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OLSZTYN Nr na karcie 6 Okręg wyborczy nr 4 w wyborach do Rady Miasta Olsztyna #wybory #radamiasta #olszyn #fyp #viral ♬ dźwięk oryginalny – 🌸Aleksandra Puławska🌸
reklama

W jednym z filmów opublikowanych przez Aleksandrę Puławską na TikToku, Monika Rogińska-Stanulewicz, kandydatka na prezydenta Olsztyna, wypowiada się na temat kandydatury Puławskiej do Rady Miasta, przedstawiając ją jako nietuzinkową młodą przedsiębiorczynię, która swoim wykształceniem informatycznym i zaangażowaniem charytatywnym wnosi nową jakość do lokalnej polityki.

reklama

Rogińska-Stanulewicz podkreśla, że inicjatywy Aleksandry Puławskiej są bezpośrednią odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców Olsztyna, zwłaszcza w obszarze technologii i innowacji.

Startując w wyborach samorządowych, Puławska chce przenieść swoje doświadczenie zawodowe i medialne do zarządzania miastem. Jej poprzednia kandydatura w 2018 roku, nie zakończyła się mandatem radnej, zobaczymy tym razem. Znajomość świata rozrywki, doświadczenie w prowadzeniu biznesu i umiejętność budowania społeczności w internecie to atuty, które mogą okazać się kluczowe w pracy radnej?

*Finansowane KWW Trzecia Droga Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ala
4 kwietnia 2024 12:53

To jakieś żarty?

Kierowca TIRa
4 kwietnia 2024 22:20

Idealna kandydatka na tępy naród. Grali covid, grają wojnę. Ludzie nadal latają głosować na swoich oprawców. Piękny kabaret

Polecane
Ogłoszenia