29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Zwykły dzień w osiedlowym sklepie? Klientka rzuciła batonem w sprzedawczynię

OlsztynZwykły dzień w osiedlowym sklepie? Klientka rzuciła batonem w sprzedawczynię

Wczesnym rankiem 4 stycznia w sklepie Żabka w Olsztynie doszło do niecodziennego zdarzenia. Klientka chciała kupić batona, jednak sprzedawczyni, Pani Aleksandra, nie miała drobnych, by wydać resztę. To wywołało słowną sprzeczkę, w której padły obraźliwe słowa skierowane w stronę ekspedientki. Rozgniewana klientka rzuciła batonem w sprzedawczynię i opuściła sklep.

reklama

Częste incydenty w Żabce

Pani Aleksandra Puławska, szefowa sklepu, podzieliła się z nami, że takie sytuacje zdarzają się stosunkowo często. „Tym razem klientka była w miarę ‘miła’, bo zdarzają się ostrzejsze konfrontacje z rozgniewanymi klientami,” mówiła. Wyjaśniła, że w pobliżu Żabki znajduje się parkomat, co prowadzi do tego, że ludzie często próbują rozmieniać pieniądze, kupując drobne rzeczy. „Taka sytuacja jest notoryczna,” dodała.

@ateverse11 Taki tam przyjemny klient przylapany na goracym 🐸🥹 #sklep #handel #viral #fypシ #zabka #dobradruzyna ♬ dźwięk oryginalny – 🌸Aleksandra Puławska🌸

reklama

Co się dokładnie wydarzyło?

Ekspedientka, dopiero rozpoczynająca swoją zmianę, informuje klientkę, że nie jest w stanie wydać reszty, ponieważ nie ma drobnych pieniędzy. Klientka, potrzebująca reszty, wyraża swoje niezadowolenie i podkreśla, że to obowiązek ekspedientki mieć odpowiednią ilość drobnych. Sytuacja staje się napięta, gdy klientka zaczyna wyrażać swoją frustrację z powodu braku reszty. W odpowiedzi ekspedientka sugeruje, że klientka może udać się do innego sklepu, gdzie być może będą mieli drobne pieniądze. Klientka nie kryje rozczarowania i nalega na wydanie reszty, podczas gdy ekspedientka prosi, by ta nie podnosiła głosu. Cała sytuacja jest pełna napięcia i frustracji z obu stron, z ekspedientką próbującą wyjaśnić sytuację i szukającą alternatywnych rozwiązań, a klientką zirytowaną i upierającą się przy swoim stanowisku. Na koniec rzuca w nią batonem i wychodzi z Żabki.

Aleksandra Puławska: od Żabki do TikToka

Ciekawostką jest, że Pani Aleksandra, właścicielka tej olsztyńskiej Żabki, zyskała popularność w internecie jako “ateverse”. Puławska, z milionem polubień na TikToku, nie jest obca świecie rozrywki, mając na swoim koncie występy w serialach czy teledyskach.

TikTok to popularna platforma mediów społecznościowych, która skupia się głównie na krótkich, często muzycznych, filmach wideo. Użytkownicy TikToka mogą tworzyć i udostępniać 15-sekundowe lub 60-sekundowe wideo, na których tańczą, śpiewają, wykonują różne zadania, biorą udział w wyzwaniach lub tworzą skecze komediowe.

reklama

Aplikacja ta jest szczególnie popularna wśród młodszych użytkowników internetu i zyskała sławę dzięki swojej intuicyjnej edycji wideo, efektom wizualnym i szerokiej gamie dostępnych ścieżek dźwiękowych. TikTok umożliwia również interakcję między użytkownikami poprzez funkcje takie jak komentarze, polubienia, udostępniania oraz możliwość tworzenia duetów z innymi użytkownikami, nawet jeśli nie znajdują się w tym samym miejscu.

Platforma ta stała się również ważnym narzędziem dla influencerów, artystów i marek w celu osiągnięcia szerszej publiczności, promowania treści i interakcji ze swoimi fanami. TikTok zyskał ogromną popularność na całym świecie i stał się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w ostatnich latach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

15 KOMENTARZY

15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ropuch
5 stycznia 2024 12:55

Hahaha, ale sztywna ustawka i ta dziunia odstawiona jakby zaraz miała usiąść na casting couch 😉 Śmierdzi fejkiem na kilometr, jak z Żabki.

Olsztynianin
5 stycznia 2024 12:58

Głupi film specjalnie nagrany na jeszcze głupszego tiktoka

Polecane