22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024

Salon ślubny Olsztyn – Nowożeńcy

Pragnieniem wszystkich jest, aby wspomnienia z ceremonii zaślubin, zarówno te zapamiętane, jak i te utrwalone na zdjęciach, były najpiękniejsze. Aby dopracować wszystko w najdrobniejszych szczegółach, przygotowania do tej ważnej chwili trwają czasami wiele miesięcy.

Jednym z najistotniejszych elementów jest wybór sukni ślubnej, w której panna młoda stanie się szczęśliwą mężatką. Spośród dostępnych w Olsztynie salonów na uwagę zasługuje z pewnością wyjątkowo korzystnie zlokalizowany – w samym centrum miasta – Salon Ślubny Nowożeńcy. Znajdziemy w nim połączenie pełnego profesjonalizmu, doświadczenia, znajomości najnowszych ślubnych trendów oraz indywidualnego podejścia i empatii, co sprawia, że obsługa uznawana jest za wyjątkowo komfortową.

W ofercie znajdują się suknie marek Monica Loretti, Dominiss i Duber z tegorocznych kolekcji, jest już również dostępna najnowsza kolekcja na rok 2018 Monica Loretti Viterbo. Niebawem planowane są premiery kolejnych kolekcji z 2018 r. Do dyspozycji przyszłych panien młodych jest również bogaty wybór wszystkich niezbędnych dodatków. W przytulnym wnętrzu salonu zespół konsultantek i krawcowych pomoże w wyborze wymarzonej kreacji.

Salon Ślubny „Nowożeńcy” mieści się przy ul. Pieniężnego 23.
Więcej informacji na stronie www.nowozency.biz.

Salon ślubny Olsztyn – Nowożeńcy Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości