24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Młoda perkusistka z Olsztyna podbiła serca jurorów “Mam talent”

OlsztynMłoda perkusistka z Olsztyna podbiła serca jurorów "Mam talent"

W najnowszym sezonie popularnego programu “Mam talent”, emitowanego przez stację TVN, widzowie mieli okazję podziwiać niezwykły talent młodej perkusistki z Olsztyna. Ośmioletnia Ala Ada Bujko swoim występem zrobiła ogromne wrażenie na jurorach, w tym na piosenkarce Agnieszce Chylińskiej, która przyznała, że występ dziewczynki “ją zatkał”.

reklama

Zmiany w programie i niezapomniany występ

W piętnastej edycji “Mam talent” doszło do licznych zmian, w tym składu jury oraz prowadzących. Obok Agnieszki Chylińskiej zasiedli Julia Wieniawa i Marcin Prokop, a rolę gospodarzy programu przejęli Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski. Jednak to właśnie występ młodej Ali przyciągnął uwagę widzów i jurorów.

reklama

Dziewczynka, wchodząc na scenę z pluszowym misiem i ubrana w koszulkę metalowego zespołu Slipknot, zaskoczyła wszystkich, kiedy zamiast spodziewanej piosenki dla dzieci zaczęła grać na perkusji w rytm utworu “Barbie Girl” zespołu Aqua. To jednak tylko preludium do jej głównego występu, podczas którego zagrała utwór Slipknot, demonstrując niezwykłe umiejętności perkusyjne.

Reakcje jurorów były entuzjastyczne. “Czegoś ty ją nauczył” – wykrzyknął do ojca Ali Jan Pirowski, a Agnieszka Chylińska podkreśliła swoje zdumienie, mówiąc: „Zatkało mnie. Absolutnie mnie zatkało”. Marcin Prokop nazwał występ Ali najbardziej zaskakującym momentem tej edycji programu, a Julia Wieniawa określiła ją mianem prawdziwej rockmanki.

Kim jest Ala Ada Bujko?

Ala, pochodząca z Olsztyna, od dwóch lat pasjonuje się grą na perkusji. Mimo młodego wieku ma już za sobą różnorodne doświadczenia, od gry w piłkę nożną po boks. Muzyką zainteresował ją jej tata, wielki fan metalu. Z kolei jej mama, choć nie podziela pasji córki do perkusji, wspiera ją w rozwijaniu talentu.

reklama

Oprócz muzyki Ala ma wiele innych zainteresowań. Jest uczennicą, pasjonatką szachów i gier na konsoli PlayStation. Marzy o zawodzie weterynarza i otwarciu hotelu dla zwierząt, a także o zostaniu żoną piłkarza.

Jej występ w “Mam talent” nie tylko udowodnił jej niezwykłe umiejętności, ale też zwrócił uwagę na wszechstronne zainteresowania i aspiracje. Dzięki “TAK” od jurorów Ala przeszła do kolejnego etapu programu, zbliżając się do realizacji swoich marzeń.

źródło: Mam Talent/TVN

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ruchacze.pl
28 marca 2024 17:04

Gratulacje! Gdzie jest Pinokio z medalem lub obrazkiem z gratulacjami? Daje je psom

Polecane
Ogłoszenia