fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Muzyczny geniusz spod Olsztyna! 8-letni Kacper gra jak wirtuoz, ale pojawił się problem

OlsztynMuzyczny geniusz spod Olsztyna! 8-letni Kacper gra jak wirtuoz, ale pojawił się...

Kacper Dąbrowski, zdolny i ambitny uczeń drugiej klasy saksofonu w Samorządowej Szkole Muzycznej w Dywitach, zaskakuje swoim talentem. Teraz stoi przed wielką szansą zagrania koncertu w Nowym Jorku.

reklama

Jego niesłabnące zaangażowanie i talent szybko przyniosły mu szereg prestiżowych nagród na różnych konkursach, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Triumf na międzynarodowym konkursie

Jednym z najważniejszych osiągnięć Kacpra jest pierwsze miejsce, które zdobył w lipcu tego roku na prestiżowym Międzynarodowym Konkursie “Golden Classical Music Awards”. Wygrana ta otworzyła mu drzwi do jednej z najbardziej znanych sal koncertowych na świecie — Carnegie Hall w Nowym Jorku. Dla każdego muzyka, bez względu na wiek i doświadczenie, zagranie w tym miejscu to spełnienie marzeń.

reklama

Marzenie w zasięgu ręki

Zagranie w Carnegie Hall jest dla Kacpra nie tylko wielkim zaszczytem, ale też życiową szansą. To wyjątkowa możliwość prezentacji swojego talentu na wielce prestiżowej scenie. Koncert Laureatów, na którym ma wystąpić, został zaplanowany na marzec 2024 roku.

reklama
Olsztyńska wokalistka - Aga Symołon ogłasza nabór do swojego studia. Odkryj pasję śpiewania!

Niestety, pomimo sukcesów, młody saksofonista stanął przed poważnym wyzwaniem. Organizator konkursu nie pokrywa żadnych kosztów związanych z podróżą i pobytem w Nowym Jorku. Rodzice Kacpra, którzy od początku wspierają jego muzyczną drogę, pokryli już wszystkie opłaty związane z występem. Pozostają jeszcze jednak bilety lotnicze oraz koszty pobytu dla całej ekipy — rodzica, akompaniatora i nauczyciela.

Rodzice Kacpra, chcąc spełnić wielkie marzenie swojego dziecka i dać mu szansę na wielką karierę, zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli wystąpić chłopcu w Nowym Jorku.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/66kdfg

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ed
8 sierpnia 2023 16:11

skoro rząd ma na patusów z krainyU, to może i tu coś pomoże…

Polecane
Ogłoszenia

Olsztyńska wokalistka - Aga Symołon ogłasza nabór do swojego studia. Odkryj pasję śpiewania!

Olsztyńska wokalistka - Aga Symołon ogłasza nabór do swojego studia. Odkryj pasję śpiewania!
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji