11 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Muzyczny geniusz spod Olsztyna! 8-letni Kacper gra jak wirtuoz, ale pojawił się problem

OlsztynMuzyczny geniusz spod Olsztyna! 8-letni Kacper gra jak wirtuoz, ale pojawił się...

Kacper Dąbrowski, zdolny i ambitny uczeń drugiej klasy saksofonu w Samorządowej Szkole Muzycznej w Dywitach, zaskakuje swoim talentem. Teraz stoi przed wielką szansą zagrania koncertu w Nowym Jorku.

reklama

Jego niesłabnące zaangażowanie i talent szybko przyniosły mu szereg prestiżowych nagród na różnych konkursach, zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

Triumf na międzynarodowym konkursie

Jednym z najważniejszych osiągnięć Kacpra jest pierwsze miejsce, które zdobył w lipcu tego roku na prestiżowym Międzynarodowym Konkursie “Golden Classical Music Awards”. Wygrana ta otworzyła mu drzwi do jednej z najbardziej znanych sal koncertowych na świecie — Carnegie Hall w Nowym Jorku. Dla każdego muzyka, bez względu na wiek i doświadczenie, zagranie w tym miejscu to spełnienie marzeń.

reklama

Marzenie w zasięgu ręki

Zagranie w Carnegie Hall jest dla Kacpra nie tylko wielkim zaszczytem, ale też życiową szansą. To wyjątkowa możliwość prezentacji swojego talentu na wielce prestiżowej scenie. Koncert Laureatów, na którym ma wystąpić, został zaplanowany na marzec 2024 roku.

Niestety, pomimo sukcesów, młody saksofonista stanął przed poważnym wyzwaniem. Organizator konkursu nie pokrywa żadnych kosztów związanych z podróżą i pobytem w Nowym Jorku. Rodzice Kacpra, którzy od początku wspierają jego muzyczną drogę, pokryli już wszystkie opłaty związane z występem. Pozostają jeszcze jednak bilety lotnicze oraz koszty pobytu dla całej ekipy — rodzica, akompaniatora i nauczyciela.

reklama

Rodzice Kacpra, chcąc spełnić wielkie marzenie swojego dziecka i dać mu szansę na wielką karierę, zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli wystąpić chłopcu w Nowym Jorku.

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/66kdfg

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ed
8 sierpnia 2023 16:11

skoro rząd ma na patusów z krainyU, to może i tu coś pomoże…

Polecane
Ogłoszenia