22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Kandydat do Rady Miasta apeluje o zachowanie drogi z os. Generałów do Brzezin

OlsztynKandydat do Rady Miasta apeluje o zachowanie drogi z os. Generałów do...

Tomasz Głażewski, kandydujący do Rady Miasta Olsztyna z Koalicji Obywatelskiej, apeluje do mieszkańców o wsparcie w zachowaniu kluczowego łącznika komunikacyjnego między osiedlem Generałów a Brzezinami. Droga ta, jak podkreśla, jest niezbędna dla uniknięcia “komunikacyjnego armagedonu” na ulicy Sikorskiego, która boryka się z problemami korków szczególnie intensywnie o godzinie 7 rano.

reklama

Zachowanie łącznika – apel o podpisanie petycji

Głażewski inicjuje akcję zbierania podpisów pod petycją skierowaną do Prezydenta Olsztyna. Celem jest przekonanie władz miasta o konieczności pozostawienia otwartej drogi łączącej osiedle Generałów z Brzezinami i dalej z ulicą Warszawską. Ta droga łącznikowa odgrywa kluczową rolę w rozładowaniu ruchu, a jej zamknięcie może doprowadzić do znacznego pogorszenia się sytuacji komunikacyjnej w mieście.

reklama

Komunikacyjne wyzwanie przed Olsztynem

Zakończenie inwestycji tramwajowej w Olsztynie może skutkować zamknięciem drogi łącznikowej, co Głażewski uważa za błędne posunięcie. Jego zdaniem, utrzymanie tej drogi jest absolutnie niezbędne dla zapewnienia płynności ruchu, szczególnie w godzinach szczytu, kiedy to ruch na Sikorskiego staje się wyjątkowo intensywny.

“Jeżeli uważasz, że ten łącznik jest potrzebny i powinien nadal funkcjonować, podpisz petycję w tej sprawie do prezydenta Olsztyna” – apeluje Głażewski do mieszkańców. Link do petycji.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
29 marca 2024 15:47

Chłopie gdzieś był wcześniej ??? Apeluj sobie apeluj!!!!

Lisc
29 marca 2024 22:43

A To masz problem chłopie. Przespałeś kadencję

Polecane
Ogłoszenia