24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Olsztyńska Karta Miejska czeka na reaktywację – nie przegap terminu!

OlsztynOlsztyńska Karta Miejska czeka na reaktywację – nie przegap terminu!

Mieszkańcy Olsztyna, którzy korzystają z Olsztyńskiej Karty Miejskiej (OKM), muszą ponownie aktywować swoje karty w systemie. Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie (ZDZiT) zwraca uwagę, że procedura jest niezbędna. Apel dotyczy w szczególności tych, którzy od sierpnia ubiegłego roku nie poddali kart ponownemu procesowi aktywacyjnemu.

reklama

„Korzystałaś(-eś) i nadal chcesz korzystać z Olsztyńskiej Karty Miejskiej, na której kodujesz bilety miesięczne? Pamiętaj, musisz ponownie aktywować swoją kartę” – informuje ZDZiT w Olsztynie. Kartę można aktywować w jednym z czterech punktów obsługi klienta ZDZiT. Należy zabrać ze sobą swoją OKM oraz, w przypadku korzystania z ulg, odpowiednie dokumenty uprawniające do takich świadczeń. Znaczenie ponownej aktywacji jest kluczowe dla funkcjonalności kart. Dzięki niej mieszkańcy Olsztyna mogą nie tylko kodować bilety w punktach ZDZiT, ale również mają dostęp do tej usługi w ponad 60 stacjonarnych biletomatach w całym mieście.

Adresy punktów obsługi klienta ZDZiT w Olsztynie to: Centrum (al. Piłsudskiego – obok Aury), Jaroty (ul. Kanta/Witosa – przy przystanku tramwajowym), Nagórki (ul. Barcza – pętla autobusowa) oraz siedziba ZDZiT przy ul. Knosały 3/5B. Punkt w Centrum czynny jest od 10.30 do 17.30, a w siedzibie Zarządu Dróg od 8.00 do 15.30. Pozostałe punkty czynne są od 10.00 do 17.00.

reklama

Obecnie możliwość zakupu i kodowania biletów okresowych przez platformę internetową jest zawieszona. Prace nad przywróceniem tych opcji online wciąż trwają.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
mieszkaniec
28 marca 2024 10:55

Mija rok a te dzbany nadal pracują nad opcją online… Jak w Mozambiku albo innym Bangladeszu.

wedrfvg
28 marca 2024 19:38

marny artykuł, nie wiadomo o co chodzi. Pewnie pisał go ktoś ze zditu, czy jak im tam

Polecane
Ogłoszenia