24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Wypadek w centrum Olsztyna: pieszy potrącony przez autobus MPK, 7 osób poszkodowanych

OlsztynWypadek w centrum Olsztyna: pieszy potrącony przez autobus MPK, 7 osób poszkodowanych

Dzisiaj (25.03.2024) o godzinie 11:13 na ulicy Kościuszki w Olsztynie doszło do poważnego wypadku, w którym autobus miejskiego przewoźnika MPK potrącił pieszego. W zdarzeniu brało udział 8 pasażerów autobusu, z których 7 wymagało opieki medycznej. Pomocy lekarskiej wymagał także poszkodowany pieszy.

reklama

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się 3 zespoły ratownictwa medycznego (ZRM) oraz 2 zastępy Jednostki Ochrony Przeciwpożarowej (JOP), które wspierały działania medyków. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji służb, wszystkim poszkodowanym została udzielona niezbędna pomoc na miejscu wypadku.

Potracony 43-latek trafił z urazem głowy do szpitala. Przyczyny wypadku, które nie są jeszcze znane, będą przedmiotem szczegółowego śledztwa przeprowadzonego przez odpowiednie służby. Przedstawiciele MPK oraz lokalne władze zadeklarowały pełną współpracę w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

reklama

Wypadek wywołał duże poruszenie w lokalnej społeczności, a mieszkańcy Olsztyna wyrażają swoje zaniepokojenie bezpieczeństwem na drogach.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Adi
25 marca 2024 12:14

To jak działają światła na tym przejściu to jakaś porażka. Wszystkie trzy przejścia umożliwiają przejście w innym czasie.

Antychryst
26 marca 2024 04:18

W poludnie pijany, pewnie cffel lub bydlo hodowlane

Polecane
Ogłoszenia