22 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Szansa na promocję Warmii i Mazur. Zgłoś swój projekt do konkursu PRO Warmia i Mazury 2023!

OlsztynSzansa na promocję Warmii i Mazur. Zgłoś swój projekt do konkursu PRO...

Do końca marca br. samorządy, instytucje i organizacje z regionu warmińsko-mazurskiego mają szansę zgłosić swoje projekty do konkursu „PRO Warmia i Mazury 2023”. Organizatorem akcji jest samorząd województwa, a jego celem jest wyróżnienie najbardziej efektywnych i innowacyjnych działań promocyjnych, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczego, turystycznego i kulturalnego tego malowniczego regionu Polski.

reklama

Nagrody w konkursie

Zwycięzcy konkursu mają otrzymać wyjątkowe nagrody – profesjonalne spoty promocyjne ich projektów przy współpracy z doświadczonymi filmowcami. Po premierze, która odbędzie się jesienią podczas gali 13. Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur, spoty służyć będą laureatom do dalszej promocji ich inicjatyw.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy wybrać jedną z dwóch kategorii: „Promocja ogólna” lub „Promocja gospodarcza”, następnie wypełnić e-formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie festiwalu oraz przygotować prezentację w formie elevator pitch. Link do prezentacji wideo należy dołączyć do formularza zgłoszeniowego. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 29 marca 2024 roku.

reklama

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24 października podczas uroczystej gali w Lidzbarku Warmińskim, gdzie poznamy czterech laureatów, których projekty zostaną uhonorowane i wykorzystane do dalszych działań promocyjnych.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane