17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Nabór do „Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz” 2017

Strona główna Artykuł sponsorowany Nabór do "Visit Olsztyn. Nocujesz-zyskujesz" 2017
reklama

Jest jednym z najpopularniejszych olsztyńskich programów. Kolejne podmioty mają szansę dołączyć do akcji „Nocujesz-zyskujesz”.

Z jednej strony obiekty oferujące przyjezdnym noclegi, z drugiej podmioty, z których propozycji można korzystać na preferencyjnych warunkach. A wszystko niczym zespół naczyń połączonych.

reklama

– Idea miejskiego pakietu lojalnościowego jest prosta – wyjaśnia szef ratuszowej promocji, Krzysztof Otoliński. – Turyści biorący udział w akcji zyskują 25 proc. zniżki na wszystkie atrakcje oferowane przez CRS Ukiel, Aquasferę oraz Planetarium.

Teraz w programie działa 15 hoteli i pensjonatów. Zależy nam jednak na jak najszerszej współpracy. Dlatego zachęcamy kolejnych przedsiębiorców do przyłączenia się do „Nocujesz-zyskujesz”.

– Nabór do akcji ma dwojaki charakter – wyjaśnia Krzysztof Otoliński. – Z jednej strony do projektu mogą dołączać obiekty noclegowe, z drugiej zaś podmioty, które chcą zostać partnerami akcji oferując zniżki w swoich obiektach.

Wnioski można składać do 31 stycznia 2017 r. Czekamy na nie pod adresem e-mail: [email protected].

Przypomnijmy, że program „Nocujesz-zyskujesz” został w tym roku doceniony podczas Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur. Akcja została wyróżniona w kategorii „promocja ogólna”.

[regulamin] [wniosek – partner] [wniosek – obiekt]

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma