24 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Wypadek na DK 59 w miejscowości Stare Kiełbonki. Mężczyzna zabrany przez LPR

MrągowoWypadek na DK 59 w miejscowości Stare Kiełbonki. Mężczyzna zabrany przez LPR

Dzisiaj, w sobotę 16 marca, doszło do poważnego zdarzenia drogowego w miejscowości Stare Kiełbonki, w gminie Piecki, które spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 59. Około godziny 15:30 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wpadł do rowu i uderzył w drzewo.

reklama

Na miejscu zdarzenia

Przejeżdżający świadkowie natychmiast powiadomili służby ratunkowe o rozbitym pojeździe. Na miejsce zdarzenia skierowano funkcjonariuszy policji, którzy ustalili, że kierujący oplem, podróżując sam z Spychowa w kierunku Starych Kiełbonek, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do tragicznego w skutkach wypadku. Mężczyzna, kierujący pojazdem, został znaleziony nieprzytomny i zakleszczony w wraku.

Natychmiastowa reakcja służb ratunkowych

Zespół Ratownictwa Medycznego niezwłocznie przystąpił do udzielania pomocy poszkodowanemu, a na miejsce zdarzenia wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Działania ratunkowe przebiegały sprawnie, co pozwoliło na szybkie przetransportowanie mężczyzny do szpitala. W związku z koniecznością przeprowadzenia szczegółowych czynności dochodzeniowo-śledczych oraz usuwania skutków wypadku, droga DK 59 w okolicy 66. kilometra została tymczasowo zablokowana.

reklama

Obecna sytuacja na drodze

Po zakończeniu najważniejszych działań ratunkowych i częściowych czynności policji, ruch na drodze krajowej nr 59 został przywrócony i odbywa się płynnie. Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności oraz przestrzeganie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paula Marka
17 marca 2024 08:51

Po co go ratować jeśli nikt nie zapytał czy on chce

Polecane
Ogłoszenia