24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Uczciwość ma imię. Mieszkanka Reszla znalazła i zwróciła portfel

KętrzynUczciwość ma imię. Mieszkanka Reszla znalazła i zwróciła portfel

Mieszkanka Reszla znalazła na parkingu portfel zawierający pieniądze oraz dokumenty i niezwłocznie postanowiła przekazać go policji, by ten mógł trafić z powrotem do rąk właścicielki.

reklama

Pewna kobieta zauważyła przedmiot na jednym z miejskich parkingów. W środku portfela, oprócz gotówki, znajdowały się również osobiste dokumenty, co tylko zwiększyło determinację znalazcy, by niezwłocznie zwrócić zgubę. Udała się z portfelem na posterunek policji. Funkcjonariusze szybko ustalili prawdopodobny adres właścicielki portfela, jednak bezpośrednia wizyta nie przyniosła rozwiązania. Następnie skontaktowali się telefonicznie z właścicielką zguby, która potwierdziła, że aktualnie przebywa u swojej matki.

To właśnie tam, w ręce wdzięcznej właścicielki, trafiły odzyskane pieniądze i dokumenty. Kobieta nie kryła zadowolenia z odzyskania swojej własności oraz była niezmiernie wdzięczna za uczciwość znalazcy i policyjny wysiłek. Jej podziękowania były serdecznym uznaniem dla postawy, która w dzisiejszych czasach nie jest oczywistością. Ta pozytywna historia jest świetnym przykładem na to, jak ważne w społeczeństwie są uczciwość i wzajemna pomoc.

reklama

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia