17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Na polu odkryto ludzkie szczątki ze śladami ataku wilków?

OstródaNa polu odkryto ludzkie szczątki ze śladami ataku wilków?

Jak podaje serwis Ostróda News w niedzielę 11 marca 2024 roku na polach w miejscowości Kajkowo, doszło do makabrycznego odkrycia. Spacerowicz przemierzający okoliczne tereny natknął się na ludzkie szczątki. Informacja ta szybko trafiła do miejscowych służb, które natychmiast przystąpiły do działań wyjaśniających.

reklama

Według wstępnych informacji ciało, na które natrafiono, było w znacznym stopniu rozszarpane i zjedzone prawdopodobnie przez wilki, co znacząco utrudnia identyfikację zwłok. Na miejscu zdarzenia został odnaleziony jedynie szkielet, co wskazuje na to, że śmierć nastąpiła jakiś czas temu.

Na obecnym etapie śledztwa kluczowe jest ustalenie tożsamości denata oraz okoliczności, które doprowadziły do jego śmierci. Policja nie wyklucza żadnej hipotezy, w tym możliwości, że śmierć mogła być wynikiem przestępstwa.

reklama

Rzecznik prasowy miejscowej jednostki policji apeluje do wszystkich, którzy mogą posiadać jakiekolwiek informacje mogące pomóc w śledztwie, o kontakt. Każdy nawet najdrobniejszy szczegół może okazać się kluczowy w ustaleniu tożsamości ofiary oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: ostrodanews.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

17 KOMENTARZY

17 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jaca
13 marca 2024 17:23

Kto dał 100% że to wilki? Właśnie tego nie lubię. Ledwo co wyszła informacja a już znana jest przyczyna ! Cud! Fenomen! Redaktorzy i internauci wiedzą lepiej. Nie trzeba nawet dawać próbek do analizy DNA pozostałości śliny zwierząt.
To ja wiem lepiej. Człowiek świętował Sylwestra, pijany się zgubił, zasnął i zamarzł. Albo z nerwów dostał zawału. Albo ktoś go po prostu zabił.Potem go zjadły po trochu lisy, rysie, kruki i wrony dodziobaly swoje. Proste.

Raczek
13 marca 2024 09:49

a co na to Prezes Naczelnej Rady Łowieckiej??
Panie Redaktorze można by to upolitycznić,
może coś się przyklei..
Dlaczego go tam nie było, dlaczego nie strzelał, dlaczego nie powiadomił kogo trzeba..itp..działać, działać, kampanię wyborczą mamy..

Polecane