17 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Nowe perspektywy dla bezdomnych. Bezpłatne webinarium na temat unijnego wsparcia

OlsztynNowe perspektywy dla bezdomnych. Bezpłatne webinarium na temat unijnego wsparcia

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie organizuje bezpłatne webinarium skierowane do wszystkich zainteresowanych działaniem na rzecz rodzin oraz osób znajdujących się w kryzysie bezdomności. Webinarium odbędzie się online 25 marca 2024 roku w godzinach 10:00–12:30. Działanie wpisuje się w ramy programu Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027.

reklama

Spotkanie ma na celu przedstawienie głównych założeń naboru w ramach działania 9.7 dotyczącego usług społecznych. Podczas webinarium omówione zostaną kwestie związane z możliwościami wsparcia i finansowania inicjatyw pomocowych. Zaproszenie kierowane jest do podmiotów świadczących usługi w sferze pomocy społecznej i integracji, wspierania rodziny, rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami, rynku pracy, a także do instytucji kultury posiadających osobowość prawną.

Aby móc uczestniczyć w webinarze należy wypełnić i wysłać interaktywny formularz zgłoszeniowy najpóźniej do 21 marca 2024 roku. Potwierdzenie udziału oraz otrzymanie linku do spotkania nastąpi po zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Organizatorzy podkreślają, że ilość miejsc jest ograniczona, a o przydziale decyduje kolejność zgłoszeń.

reklama

Osoby z niepełnosprawnościami są proszone o zaznaczenie swoich potrzeb w formularzu zgłoszeniowym, co umożliwi organizatorom przygotowanie odpowiednich udogodnień. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak organizatorzy apelują o świadome podejmowanie decyzji o zapisach, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z rezerwacją niewykorzystanych miejsc. Zachęcają również do informowania o ewentualnej nieobecności, co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie środków publicznych. Szczegółowe informacje można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
9 marca 2024 08:49

Banda rudego pracuje intensywnie by uczynić wielu Polaków bezdomnymi. Przykład działań wobec zadłużonych na gospodarstwa rolników to preludium do wywłaszczenia z ziemi i bezdomności.

Straznik
9 marca 2024 08:09

90 procent nałogowo pije i z tego są problemy i bezdomność .Zaszyć esperal i będą musieli się ogarnąć….

Polecane