13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Ruszył konkurs aktywizujący społeczności lokalne – „Sposób na sukces” szansą dla obszarów wiejskich

WiadomościRuszył konkurs aktywizujący społeczności lokalne – „Sposób na sukces” szansą dla obszarów...

Ogólnopolski konkurs „Sposób na sukces” jest szansą dla małych społeczności oraz przedsięwzięć gospodarczych podejmowanych na terenach wiejskich oraz w miastach do 20 tysięcy mieszkańców.

reklama

Głównym celem konkursu jest promowanie wysiłków na rzecz ożywienia biznesowego na wspomnianych obszarach, wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, działań proekologicznych mających na celu ograniczenie negatywnych skutków zmian klimatycznych, a także wspieranie włączenia społecznego i aktywizacji lokalnych społeczności.

Uczestnictwo w konkursie jest otwarte dla inicjatyw, które rozpoczęły działalność pomiędzy 1 lipca 2022 roku a 29 lutego 2024 roku. Zgłoszenia są przyjmowane do 25 kwietnia 2024 roku.

reklama

Za organizację wydarzenia odpowiada Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Więcej informacji na stronie: https://www.cdr.gov.pl/dzialania/konkursy/sposob-na-sukces.

Konkurs to okazja dla tych, którzy aktywnie przyczyniają się do rozwoju i unowocześnienia polskiej wsi oraz mniejszych miast, gwarantując im szerszy dostęp do zasobów oraz wsparcie w realizacji zrównoważonego rozwoju i przedsiębiorczości.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane