21 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Pan z nagrania ma wstydliwy problem. Każdy może teraz ocenić jego zachowanie

OlsztynPan z nagrania ma wstydliwy problem. Każdy może teraz ocenić jego zachowanie

W nocy z 9 na 10 grudnia 2023 roku Olsztyn stał się miejscem dewastacji mienia. Nieznany sprawca, działając w krótkich odstępach czasu, uszkodził cztery zaparkowane pojazdy na ulicach Partyzantów, Warmińskiej i 11 Listopada. Zerwane lusterka zewnętrzne, wyrwane anteny samochodowe oraz wybite przednie szyby czołowe pojazdów to efekt jego nocnej eskapady. Dodatkowo, na ulicy 11 Listopada, mężczyzna ten wyłamał ramię szlabanu przy bramie wjazdowej na parking. Straty, jakie pokrzywdzeni oszacowali, wynoszą prawie 12 tysięcy złotych.

reklama

Olsztyńscy policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie intensywnie pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tych zdarzeń. W ramach czynności śledczych zabezpieczono nagranie z monitoringu, które może być kluczowe w identyfikacji sprawcy. Na filmie widoczny jest mężczyzna, który może mieć bezpośredni związek z uszkodzeniem pojazdów i szlabanu.

reklama

Policja apeluje do wszystkich, którzy rozpoznają osobę widoczną na nagraniu lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia danych personalnych sprawcy, o kontakt. Każda informacja jest cenna i może przyspieszyć ustalenie tożsamości oraz motywów działania osoby odpowiedzialnej za te akty wandalizmu.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w sprawie, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie pod numerami telefonów: 47 731 34 99, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub przesłanie informacji na adres e-mail: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
28 lutego 2024 15:46

na 100% akrainiec

Polecane